سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازی مقابل تراکتورسازی تبریز همیشه سخت بوده و فردا بازی دشواری مقابل آنها خواهیم داشت.

به گزارش تبریزمن، پرویز مظلومی عصر شنبه در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتورسازی، با بیان اینکه استقلال از هر نظر آماده رویارویی با حریف تبریزی است، اظهارکرد: هرچند این تیم در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار دارد اما این جایگاه به هیچ عنوان شایسته این تیم بزرگ نیست.

وی افزود: ما شناخت کامل و خوبی از تک تک نفرات تراکتورسازی داریم و برای کسب سه امتیاز این بازی به تبریز آمده ایم زیرا که نقاط ضعف و قوت تیم حریف را می دانیم و تلاش خواهیم کرد با کور کردن نقاط قوت از نقاط ضعف آنها برای رسیدن به گل استفاده کنیم.

مظلومی ، میثم مجیدی و خرسندنیا را مصدومان استقلال تهران در بازی فردا اعلام کرد که به همراه این تیم به تبریز نیامده اند و اضافه کرد: بقیه نفرات در آمادگی کامل روحی و روانی و فنی قرار دارند.

وی ، پتانسیل های دو تیم استقلال و تراکتورسازی را برای ارائه بازی زیبا و تماشاگر پسند بالا دانست و گفت: با توجه به نفراتی که در هر دو تیم هستند انتظار دارم بازی بسیار زیبا و مهییجی را هواداران شاهد باشند و فارغ از هر نتیجه ای تماشاگران حاضر در ورزشگاه از مشاهده این دیدار لذت ببرند.

مظلومی با بیان اینکه هیچ کدورت و مشکی بین وی و قلعه نویی وجود ندارد، اظهار کرد: هر کسی که حتی برای یک روز در استقلال زحمت کشیده باشد قابل احترام است.

وی با تبریک به کادرفنی جدید تراکتورسازی ، ادامه داد: برای سرمربی جدید این تیم به جز دو بازی مقابل استقلال آرزوی موفقیت می کنم.

مظلومی با ابراز گلایه از کم تماشاگر بودن بازی های لیگ برتر ، گفت: متاسفانه در کشور ما بدترین زمان و ساعت برای برگزاری بازی های لیگ در نظر گرفته می شود که این در هیچ کجای جهان دیده نمی شود.

وی افزود: بازی فردا ساعت ۱۵ و در یک روز غیر تعطیل است اما همگان انتظار داریم ورزشگاه تبریز پر شود در حالی که می توانستند این بازی را در روز تعطیل و ساعت مناسبی برگزار کنند.

سرمربی استقلال تهران اضافه کرد: همن مسایل باعث شده است برای بازی های معمولی تراکتورسازی که دو سه سال پیش ۷۰ هزار تماشاگر می آمد در فصل جاری برای بازی های بسیار حساس نیز چنین رقمی را شاهد نباشیم.

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران فردا / یکشنبه/ راس ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :