نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مکانیزم‌های ناعادلانه پرداخت در کشور، گفت: متاسفانه در کشور ما فاصله حقوق ها ۵۰ برابر بوده در صورتی که هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست.

به گزارش تبریزمن،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، مسعود پزشکیان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مجلس دهم باید ابتدا اطلاعاتی را در مورد وضعیت کنونی کشور داشته و مشکلات اساسی آن را استخراج کند، گفت: در شرایط کنونی کشور پیداکردن اولویت ها مهم ترین بخش کمک به بهبود اوضاع است.

منتخب مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس دهم،با بیان اینکه در اولویت قراردادن معضل فراگیر می تواند از خسارت های احتمالی به کشور جلوگیری کند،افزود: وقتی بتوانیم اولویت ها را با نظر کارشناسی و گفت وگو مدنظر قرار دهیم باید راه حل های علمی برای آن ها استخراج کنیم.

بیکاری مهمترین دغدغه کشور/ هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست

وی با بیان اینکه بیکاری مهمترین دغدغه ی کشور است، تصریح کرد: در حال حاضر کشور ما به علت رکود موجود با صنعت و تولیدی فشل مواجه است.

پزشکیان با انتقاد از مکانیزم های ناعادلانه پرداخت در کشور ما،تاکید کرد: متاسفانه در کشور ما فاصله حقوق ها ۵۰ برابر بوده در صورتی که هیچ جای دنیا هرم پرداخت به این میزان باز نیست.

وی ادامه داد: باید طی نشستی با کارشناسان و افراد خبره به یک جمع بندی در رابطه با مشکلات کشور دست یافته و راه حلی برای برون رفت از این معضلات پیدا کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی را نگاه به کارشناسان و افراد خبره و همچنین تکیه بر کار کارشناسی و توان علمی خواند و تصریح کرد: باید از تجربه های موفق کشورهای توسعه یافته در راستای رشد اقتصادی استفاده کنیم./


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :