معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از انجام ۳ هزار و ۸۸۴ گشت مشترک بازرسی در سطح بازارهای استان خبرداد.

به گزارش تبریزمن،  اسماعیل عطاپور با بیان اینکه این تعداد گشت مشترک از واحدهای صنفی استان در ۷ ماه امسال انجام شده است، افزود: این تعداد گشت بازرسی ۳۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

وی اظهار کرد: این اقدام در راستای افزایش تعاملات بین دستگاه های مختلف استانی در امر نظارت و بازرسی و پیشگیری از بروز تخلفات اقتصادی با حضور دستگاه های مختلف استانی انجام شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی یادآوری کرد: در این طرح از جمله شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی، استاندارد، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی، معاونت غذا و دارو و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت همکاری داشتند.

عطاپور، ادامه داد: در اجرای این طرح برای ۳۲۱ واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی با اشاره به هدفمند و تخصصی بودن این بازرسی ها از دستگاه های استانی فعال در گشت های مشترک قدردانی کرد.

عطاپور، از عرضه کالای قاچاق، رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی، گرانفروشی و درج نکردن قیمت به عنوان بیشترین تخلفات کشف شده در گشت های مشترک نام برد و افزود: در ایام باقی مانده از سال و متناسب با موضوع های مختلف گشت های مشترک بازرسی همچنان تداوم یافته و تشدید خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :