انجل‌برد SSD2GO PKT همانند یک ابرقهرمان است. اما در شرایطی که این محصول انعطاف پذیری و توانایی های یک ابرقهرمان را ارائه می کند، چندان هم دست و پا گیر نیست.

به گزارش تبریزمن، درایو حالت جامد (SSD) انجل‌برد SSD2GO PKT محصول جان سختی است که می تواند سرعت بالا به همراه دوام زیاد را در اختیار کاربر قرار دهد. این درایو قابل حمل ضد گرد و غبار و ریزش آب است و توانایی تحمل دمایی در محدوده منفی ۴۰ درجه سانتیگراد تا مثبت ۸۵ درجه درجه سانتیگراد را دارد. افزون بر این، انجل‌برد SSD2GO PKT در برابر شوک و ضربه مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد.

انجل‌برد یک SSD قابل حمل غیر قابل نابودی معرفی کرد

به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، حتی درگاه های اتصال انجل‌برد SSD2GO PKT و کابل این درایو با استفاده از Solid Connect محافظت شده است. Solid Connect اساسا از درگاه ها در برابر شکستگی یا فروپاشی هنگام اعمال فشار زیاد محافظت می کند. بدون تردید، یک درگاه اتصال آسیب دیده درایو SSD را به محصولی غیر قابل استفاده تبدیل می کند.

انجل‌برد یک SSD قابل حمل غیر قابل نابودی معرفی کرد

انجل‌برد SSD2GO PKT همانند یک ابرقهرمان است. اما در شرایطی که این محصول انعطاف پذیری و توانایی های یک ابرقهرمان را ارائه می کند، چندان هم دست و پا گیر نیست. این درایو حالت جامد جان سخت تنها ۹٫۵ میلیمتر ضخامت و ۵۰ گرم وزن دارد. با این وجود، شاهد ارائه عملکردی فوق العاده توسط انجل‌برد SSD2GO PKT هستیم که مدعی ۶۸۰۰۰ IOPS و سرعتی تا ۵۶۰ مگابایت در ثانیه است.

انجل‌برد یک SSD قابل حمل غیر قابل نابودی معرفی کرد

درایو حالت جامد SSD2GO PKT به فناوری های TRIM 2 Go و جریان پایدار انجل‌برد مجهز شده که از حفظ عملکرد روان در سطحی پایدار اطمینان حاصل می کنند. اگر انجل‌بردSSD2GO PKT به واقع درایو غیر قابل نابودی وعده داده شده باشد می تواند یک همراه ایده آل برای عکاسان، فیلمبرداران و اساسا هر فردی که تجهیزات آن به طور مداوم در معرض خطر قرار دارد، محسوب شود. انجل‌برد SSD2GO PKT در ظرفیت های ۲۵۶ گیگابایت، ۵۱۲ گیگابایت، و یک ترابایت در دسترس است و قیمت آن از ۱۸۰ دلار آغاز می شود.

انجل‌برد یک SSD قابل حمل غیر قابل نابودی معرفی کرد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :