معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، از استمرار پرشتاب پروژه‌های عمرانی خبر داد و افزود: خوشبختانه انضباط کاری و رعایت‌ زمان‌بندی در اجرای پروژه‌ها بارز بوده و شهر را در آستانه مجموعه‌ای از دستاوردهای تحول‌آفرین عمرانی قرار داده است.

به گزارش تبریزمن، محبوب عبداله‌‌پور، در بازدید از چند پروژه مهم عمرانی، با بیان این مطلب اظهار داشت: پروژه‌های یک سال اخیر در کنار سرعت و کیفیت، از انضباط و سلیقه ویژه‌ای در حین اجرا برخوردارند. این امر موجب شده مدیریت زمان و صرفه جویی در منابع و هزینه ها، در کلیت پروژه ها چشمگیر باشد.

وی اضافه کرد: علی‌رغم سرماهای اخیر، انضباط و پیوستگی در اجرای پروژه‌ها موجب شده کمترین پیامد ترافیکی در شهر ایجاد شود و از حیث آلودگی‌های صوتی و بصری نیز آشفتگی و مزاحمت خاصی در شهر محسوس نباشد.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با اشاره به روند پیشرفت برخی از پروژه‌های مهم شهر گفت: دو پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید آیت‌الله نمر در آخونی و جانبازان در آبرسان، با پشت‌ سر گذاشتن مراحل عرشه‌گذاری هم‌کنون وارد مراحل تکمیلی شده اند.

وی یادآور شد: دو پروژه آخونی و جانبازان، موجب تکمیل دو رینگ مهم در غرب و شرق تبریز شده  و ضامن روان‌سازی ترافیک شهر در ۱۰ سال آتی خواهند بود.

عبداله‌‌پور در ادامه با اشاره به آخرین مراحل اجرای بیمارستان تخصصی کودکان مبتلا به سرطان خاطرنشان کرد: این بیمارستان ۱۱۴ تخت‌خوابی، در ۴٫۵ طبقه طراحی شده و دانشگاه علوم‌پزشکی استان، بلافاصله پس از اتمام، نسبت به تجهیز و تامین نیروی انسانی آن اقدام خواهد کرد.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، پروژه‌ تقاطع غیرهمسطح گلپارک ، پل‌های عابر پیاده، بزرگراه دو کمال و فرهنگسرای کوی استانداری را از دیگر پروژه‌های در آستانه تکمیل شهرداری خواند.

وی تاکید کرد: با آغاز دهه مبارکه فجر شاهد بهره‌بردای از پروژه‌های متعدد شهری خواهیم بود که اخبار جزئی آن، پس از جمع‌بندی‌های لازم، به زودی توسط شهردار محترم اعلام خواهد شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :