به گزارش تبریزمن، هفته بیستم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۵ امروز پیگیری شد که در مهمترین دیدار این هفته تیم های دبیری تبریز و تاسیسات دریایی به مصاف هم رفتند.

در این دیدار که به‌نوعی حساس‌ترین دیدار هفته نیز محسوب می‌شد ابتدا این تیم میزبان بود که با استفاده از امتیاز میزبانی، بازی را بهتر از حریف خود آغاز کرده و توانست در چندین و چند صحنه دروازه تیم تأسیسات را با خطر جدی مواجه کند که تمامی این فرصت‌ها نیز با بی‌دقتی بازیکنان این تیم به گل تبدیل نشد.

برخلاف روند بازی اما این تیم تأسیسات دریایی تهران بود توانست پس از اولین حمله جدی خود بر روی دروازه تیم دبیری، گل برتری را روی شوت تماشایی قدرت بهادری به ثمر رسانده و در خانه حریف با نتیجه یک بر صفر از تیم دبیری پیش بیافتد و نیمه اول را برنده به رختکن برود.

با آغاز نیمه دوم باز هم این شاگردان وحید شمسایی بودند که توانستند روی یک غافلگیری گل دوم را هم وارد دروازه گرتو کاروالیو کرده و اختلاف را به عدد ۲ افزایش دهند.

تیم میزبان که پس‌ازاین گل به خود آمده بود، توانست تنها ۲ دقیقه بعد، یکی از گل‌های خورده را پاسخ بدهد و اختلاف را به حداقل برساند.

شاگردان جواد اصغری مقدم در تیم دبیری تبریز، که دوست نداشتند در خانه و مقابل دیدگان هواداران خود، بازنده باشند دامنه حملات خود را گسترده‌تر کردند تا بالاخره توانستند گل تساوی را توسط رشید قلی پور به ثمر رسانده و بازی را به‌تساوی ۲ بر ۲ بکشاند.

سرخ پوشان تبریزی که به نتیجه‌ای جز برد راضی نبودند، در دقایق پایانی نیز گل برتری را توسط بازیکن مربی خود به ثمر رساندند و این دیدار را با برد ۳ بر ۲ پشت سر گذاشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :