دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال خوزستان در ورزشگاه شهدای انقلاب کرج برگزار می‌شود.

به گزارش تبریزمن، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز که قرار است به عنوان افتتاحیه لیگ برتر روز دوشنبه برگزار شود، در ورزشگاه شهدای انقلاب کرج برگزار خواهد شد.

علی پورکیانی، قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان با تایید این مطلب به ایسنا گفت: روز گذشته (جمعه) به طور رسمی به ما اعلام شد تا بلیت های خود را برای سفر به تهران و بعد از آن به کرج تهیه کنیم. از این جهت کمی ضرر کردیم ولی تعامل با سازمان لیگ برای ما از همه چیز مهم‌تر است و فرقی ندارد در تبریز یا کرج به میدان برویم چراکه ما باید در رقابت‌های آسیایی به میدان برویم و نباید این مسائل ما را اذیت کند.

دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و تراکتورسازی در حالی در کرج برگزار می‌شود که تا روز گذشته مشخص نبود این دیدار در کجا برگزار می‌شود.

ورزشگاه انقلاب کرج

ورزشگاه انقلاب کرج با گنجایش ۱۵۰۰۰ نفر ورزشگاه اختصاصی تیم فوتبال سایپا کرج برای انجام مسابقات خانگی در لیگ برتر فوتبال ایران و جام حذفی فوتبال ایران می‌باشد.

2-300x225

47_big

250px-Enghelab-Stadium

780536

files_galleries_zamine_chamane_stadium_enghelabe_karaj[06cf1fc9f2dd3a4fba9f8c95de89de46]

رخدادهای مهم

جشن قهرمانی سایپا در لیگ برتر

تیم فوتبال سایپا در فصل ۸۵-۸۶ از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به قهرمانی دست پیدا کرد. این تیم در این فصل در ورزشگاه اختصاصی خود یعنی انقلاب کرج به مصاف حریفان رفت. تیم سایپا در دیدار آخر خود در ورزشگاه انقلاب کرج و در حضور بیش از ۱۵۰۰۰ نفر با برتری در مقابل مس کرمان، به قهرمانی رسید. به دلیل وجود فاصله بین نرده‌های ورودی این استادیوم، حدود ۲۰۰۰ نفر پس از پایان بازی، وارد زمین چمن ورزشگاه شدند و در جشن قهرمانی به همراه بازیکنان سایپا شرکت کردند.

میزبانی لیگ قهرمانان آسیا

این ورزشگاه با تائید کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) توانست جواز میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۸ را برای بازی‌های تیم سایپا کرج بر عهده بگیرد. برای اولین بار بازی تیم‌ها سایپا و الوصل امارات که با برتری ۲ بر ۰ تیم فوتبال سایپا به پایان رسید در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۸۶ از سری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در این ورزشگاه انجام شد. اما در ادامه نتوانست این جواز را حفظ کند و بازی سایپا با بنیادکار ازبکستان که ادامه بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا ۲۰۰۸ بود، در ورزشگاه آزادی انجام پذیرفت.[۲]

جشن قهرمانی سپاهان در لیگ برتر

تیم فوتبال سپاهان در فصل ۹۰-۸۹ از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در بازی پایانی خود در ورزشگاه انقلاب کرج به دیدار سایپا البرز رفت. این تیم که از پیش قهرمانی خود را مسجل کرده بود با وجود باخت به سایپا قهرمان شد و قهرمانی خود را در این ورزشگاه جشن گرفت.

بازی‌های تیم ملی

در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ بازی دوستانه بین تیم‌های ملی فوتبال ایران و موزامبیک در این ورزشگاه انجام شد که با نتیجهٔ سه بر صفر سود تیم ملی ایران پایان یافت.[۵]

در ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ بازی مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ بین تیم‌های ملی فوتبال ایران و کویت در این ورزشگاه انجام شد که با نتیجهٔ سه بر دو به سود تیم ملی فوتبال ایران پایان یافت


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :