رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی گفت: با تلاش کارآگاهان آگاهی شهرستان تبریز باند حرفه ای ۱۵ نفری سارقان ۵۳ باب مغازه و اماکن شناسایی و منهدم شد.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ ‘صابر عباس زاده’ روز چهارشنبه افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت از مغازه در شهرستان تبریز، پیگیری موضوع، شناسایی سارقان و کشف سرقت ها در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی با اشاره به تشدید گشت های محسوس و نامحسوس در سطح شهر برای جستجو و ردیابی مجرمان، ادامه داد: کارآگاهان موفق شدند یکی از متهمان را که سرکرده باند سرقت بود، شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ عباس زاده با اشاره به غافلگیری متهم در این عملیات، اظهار کرد: متهم در بازجویی به چندین فقره سرقت مغازه با همدستی سه عضو دیگر باند اعتراف و متهمان مذکور نیز دستگیر شدند.

وی گفت: کارآگاهان بلافاصله با کنترل و انجام اقدامات انتظامی، بقیه اعضای این باند را که اغلب آنها مالخر بودند، شناسایی کرده و در عملیاتی ضربتی و هماهنگ موفق به دستگیری همه اعضای باند شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: با دستگیری و انهدام این باند بیش از ۵۳ فقره سرقت از مغازه و اماکن در شهرستان تبریز کشف و مقداری از اموال مسروقه به مالباختگان عودت شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :