رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی از انهدام باند دو نفره سارقان لوازم داخلی خودرو و کشف ۸۲ فقره سرقت خبر داد.

 به گزارش تبریزمن، سرهنگ “صابر عباس زاده” گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهر تبریز، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تشکیل چند اکیپ عملیاتی و انجام تحقیقات گسترده، مأموران با استفاده از شیوه‌های پلیسی دو سارق حرفه‌ای را شناسایی و دستگیر کردند.

 عباس‌زاده بیان کرد: در بازرسی از منزل متهمان، اموال مسروقه از قبیل ضبط صوت، باند خودرو، باطری،  انواع مدارک و ابزارآلات کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی بودند، تصریح کرد: آنها در بازجویی های تکمیلی و مواجهه شدن با ادله پلیس، به ۸۲ فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: سارقان دستگیر شده به همراه پرونده های مربوطه جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا  شدند.

کشف ۴۹ هزارو ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق در چاراویماق

فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق از توقیف یک دستگاه خودروی وانت پیکان حامل کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عباس زنده گل تپه  در تشریح  این خبر اظهار کرد: ماموران یگان امداد در حین گشت‌زنی در سطح آزاد راه پیامبر اعظم (ص) به یک دستگاه خودروی وانت پیکان مشکوک و دستور توقیف دادند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو تعداد ۴۹ هزارو ۸۰۰ نخ سیگارت خارجی به ارزش تقریبی صد میلیون ریال کشف کردند که متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

وی ادامه داد : طرح برخورد با قاچاقچیان کالا و ارز ادامه دارد و جهت حمایت از تولید داخلی با قاچاقچیان برخورد قاطع می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری ۳۰ معتاد پرخطر و توزیع کننده و کشف مقادیری انواع مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ “رحمان عبدی” در تشریح این خبر گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی و پاسخگویی به درخواست‌های مردمی در جهت جمع‌آوری معتادان پرخطر و خرده ‌فروشان مواد مخدر توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان اجراء شد.

وی اظهار کرد: ماموران  با اجرای این طرح، تعداد ۲۳ نفرمعتادپرخطر وتابلو و ۷ نفر خرده‌ فروش مواد مخدر را دستگیر و مقادیر زیادی انواع مواد مخدر و کالای ممنوعه، شش عدد آلات مصرف مواد مخدر و چهاردستگاه ترازوی توزین را کشف و چهار دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو را توقیف کردند.

عبدی در ادامه گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده و معتادان تابلو و خطرناک  هم جهت بازپروری تحویل کمپ اعتیاد عجب شیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان عجب شیر در پایان با قدردانی از تعامل و مشارکت مردمی با پلیس در راستای برخورد با متخلفان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت در زمینه تولید و توزیع انواع مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب از کشف ۲۴ هزارو ۸۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش پنج میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ “توحید فارسی” گفت: ماموران انتظامی در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و نظارت و کنترل اصناف موفق به کشف ۲۴ هزارو  ۸۰۰ نخ سیگارخارجی قاچاق شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش ریالی سیگارهای کشف شده  پنج  میلیون ریال می‌باشد، افزود: یک نفر متهم در این راستا دستگیر و تحویل مقام قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب  از خانواده ها و شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک و قاچاق مواد دخانی را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :