رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان باند حرفه‌ای چهار نفره سارقان منازل در تبریز شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش تبریزمن، صابر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان تبریز، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به تقویت گشت‌های محسوس و نامحسوس در سطح شهر برای ردیابی مجرمان، ادامه داد: در این زمینه ماموران با انجام کار تحقیقاتی، موفق شدند یکی از متهمان را حین انجام سرقت شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجویی ماموران به چندین فقره سرقت منزل با همدستی یک عضو دیگر باند اعتراف کرده و در ادامه تحقیقات همدستش نیز شناسایی و دستگیر شد.

عباس‌زاده با اشاره به تحقیقات گسترده برای شناسایی دیگر اعضای این باند که با متهمان دستگیر شده همکاری داشت، گفت: با تلاش ماموران، دو عضو دیگر باند نیز با طرح‌ریزی عملیاتی دستگیر شدند و با انهدام کامل این باند بیش از ۱۸ فقره سرقت منزل در شهرستان تبریز کشف و اموال مسروقه به مالباختگان بازگردانده شد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی استان در آسیب‌شناسی این گونه جرائم، اعتیاد به مواد مخدر، نبود تجهیزات حفاظتی و عدم توجه به هشدارهای پلیسی را از جمله عوامل بروز این سرقت‌ها بیان کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :