به گزارش تبریزمن،‌ بعد از روزهای سخت و پرحاشیه تراکتورسازان و عدم رضایت هواداران میلیونی این تیم از مدیریت فعلی باشگاه که تیم مدعی قهرمانی فصل گذشته را به تیمی عادی و میانه ی جدولی در فصل جاری تبدیل کرده، چند هفته ای میشود که هر روز صحبت هایی مبنی بر استعفا یا اخراج مدیرعامل فعلی این باشگاه به گوش میرسد.

در تازه ترین اخبار شنیده میشود که بعد از برنامه پرتنش موج فوتبال و عدم نتیجه گیری تراکتورسازان در هفته های گذشته و با توجه به وجود مشکلات مالی فراوان در این تیم قرار شده تا در چند روز آینده با ایجاد تغییراتی در مدیریت این باشگاه پر هوادار بخشی از مشکلات از بین برده شود.

طبق آخرین اخبار گفته میشود در یکی دو روز آینده عباسی از تراکتورسازان جدا می شود تا موج نارضایتی هواداران و جامعه فوتبال آذربایجان از این مدیر غیربومی و غیرفوتبالی از بین برود تا شاید تراکتورسازان بتواند دوباره رنگ آرامش را به خود ببیند.

گفته میشود با کنار گذاشته شدن سعید عباسی در مدیریت باشگاه تراکتورسازی مدیرعامل جدید طی روزهای آینده معرفی خواهد شد تا تراکتورسازان ار بلاتکلیفی درآمده و با ایجاد شوک مثبت در این تیم روند نزولی نتایج سرخ های محبوب آذربایجان از بین رود.

بر اساس آخرین شنیده ها دو گزینه نهایی مدیرعاملی تراکتورسازان در روزهای آینده از سوی هیات مدیره باشگاه بررسی خواهند شد تا مدیرعامل جدید این تیم مردمی و پر هوادار معرفی شود.

طبق شنیده ها میر معصوم سهرابی (مدیرعامل موفق و با تجربه شهرداری) به عنوان یکی از گزینه های مدیرعاملی و سید محمد شروین اسبقیان (مدیرکل ورزش و جوانان استان) به عنوان گزینه بعدی هیات مدیره در حال بررسی میباشند.

با توجه به اینکه سهرابی و اسبقیان هردو سابقه مدیریت در ورزش را در سالهای گذشته در ورزش استان داشته اند و هر دو جزو گزینه های بومی برای مدیریت این باشگاه بزرگ می باشند.اسبقیان که توانسته در چند سال گذشته رتبه ورزش استان را کاهش داده و آذربایجانشرقی را یکی از مطرح ترین استان ها در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی کرده باشد و نیز توانسته در کنار حمایت های سازمان های دیگر میزبانی های بین المللی مختلفی را در چند سال گذشته به آذربایجان شرقی و تبریز بیاورد این روزها میتواند یکی از شاخص ترین نفرات برای مدیریت تیمی باشد که بخاطر نا آشنا بودن مدیرعامل فعلی اش به ورزش و فوتبال هر روز با مشکلات جدیدتری مواجه میشود.

سهرابی هم با نزدیک به دو دهه سابقه مدیریتی در ورزش استان یکی دیگر از گزینه هایی می باشد که در دو سال گذشته توانسته بیش از ۲۵ تیم ورزشی را در باشگاه شهرداری تبریز مدیریت کرده و نتایج خوبی در رشته های متخلف همچون والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتبال ساحلی، شطرنج و… بگیرد و در کنار آن میزبانی موفق چند مسابقه بزرگ بین المللی در کنار توجه به ورزش همگانی را در کارنامه خود دارد.

گفته میشود طی دو سه روز آینده قرار است از بین سهرابی و اسبقیان یکی را به عنوان مدیرعامل جدید تراکتورسازان انتخاب کنند تا موج نارضایتی هواداران از مدیرعاملی فعلی باشگاه از بین برود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :