به گزارش تبریزمن، محمدرضا عباسی درباره این که شنیده می‌شود سعید رمضانی، سرپرست و قائم مقام باشگاه سیاه‌جامگان احتمال دارد از جمع آنها جدا شود، اظهار کرد: هنوز که او در کنار ماست اما نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. هیچ کسی از فردای خود خبر ندارد.

مالک سیاه جامگان در پاسخ به این سوال که با توجه به پاسخ شما به نظر می‌رسد رمضانی احتمالا از سیاه‌جامگان جدا شود، گفت: من جادوگر نیستم و از آینده کسی خبر ندارم.

او درباره جذب بازیکن خارجی در تعطیلات لیگ برتر، گفت: کاظمی در حال مذاکره با دو بازیکن خارجی است که یکی از آنها در پست دفاع و دیگری در خط حمله بازی می‌کند. او قصد دارد کمبودهای تیمش را با این دو بازیکن جبران کند.

عباسی درباره مشخص شدن بازی‌های دوستانه سیاه‌جامگان در تعطیلات خاطرنشان کرد: هنوز بازی‌های ما مشخص نشده‌اند. از امروز تمرینات زیر نظر کاظمی آغاز می‌شود و اوست که تعیین می‌کند با تیم‌های مشهدی بازی کنیم یا با تیم‌های شهرستانی.

محمد رضا عباسی تصریح کرد: مطمئن هستم روز های خوب سیاه‌جامگان نزدیک است و به همیت دلیل از هواداران می‌خواهم در این روزها تنهایمان نگذارند و پشت تیم باشند.

وی در مورد فسخ قرارداد سجاد رهبر عنوان کرد: سجاد بازیکن جوان و خوبی است، اما فرهاد کاظمی به دلیل بی‌انضباطی این بازیکن او را به باشگاه سپرد و پس از جلسه صمیمانه با وی دو طرف راضی به فسخ قرارداد شدند.

وی افزود: در چند روز آینده بازیکن خارجی به ما اضافه خواهند شد، این بازیکنان در حال حاضر در لیگ سوئد بازی می‌کنند و به زودی برای تست‌های اولیه وارد مشهد خواهند شد.

عباسی در مورد بازی آینده مقابل تراکتورسازی گفت: انشالله بازی زیبایی را خواهیم دید، در این بازی رضا شربتی را به دلیل سه اخطاره بودن نداریم ، اما انگیزه بازیکنان بالاست و به امید خدا با سه امتیاز از تبریز برخواهیم .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :