داوود نوشی صوفیانی، دروازبان تیم گسترش فولاد تبریز در خصوص اردوی این تیم در تهران و شرایط کلی بازیکنان به خبرنگار تبریزمن گفت: با اردوی هایی که داشتیم و بازی های تدارکاتی که قبلا برگزار کردیم، در حال حاضر شرایطمان از لحاظ بدنی خوب است و انشاالله تا آغاز مسابقات نیز به هماهنگی و حداکثر آمادگی خود برسیم تا آغاز خوبی در مسابقات داشته باشیم.

نوشی در خصوص مربی جدید دروازبان های تیم گسترش فولاد نیز گفت: داود فعال از گلر های پیشکسوت تبریزی بوده و با توجه به اینکه خودشان نیز تجربه ی دروازبانی را دارند، توانسته ایم خیلی بهتر رابطه برقرار کنیم. سرمربی تیم نیز از توانایی ایشان اطمینان کامل دارد.

وی ادامه داد: امسال انگیزه بسیار بالایی برای بسته نگه داشتن دروازه خود در بازی ها دارم و امیدوارم با تلاش های زیادی که انجام می دهم به تیم ملی هم راهیابم.

دروازبان تیم گسترش فولاد تبریز در خصوص پیوستن مهدی کیانی به آبی پوش نیز گفت: کیانی یکی از بهترین بازیکنان سال های اخیر بوده و پس از ۷ سال از تراکتورسازی جدا شده است. مطمئنا حضور او در تیم در کنار دیگر بازیکنان با تجربه ای که به ترکیب اضافه شده اند، خواهد توانست قدرت مضاعفی را به باشگاه تزریق کند. حضور نصرتی و اسدی و کیانی می تواند ساختار دفاعی ما را بسیار مستحکم تر کند.

صوفیانی در ادامه در خصوص قرعه کشی رقابت های لیگ برتر نیز گفت: از این که خوشحالم که دربی آذربایجان در هفته ها و زمانی صورت گرفته است که مثل گذشته دیگر امکان وجود حرف و حدیث وجود نخواهد داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :