اهالی ساکن در بخش کجوار تبریز امروز خواستار رفع بوی نامطبوع پالایشگاه شدند.

به گزارش تبریزمن، روستای کجوار که حالا تبدیل به یکی از مناطق حاشیه ای شهر تبریز شده و یکی از مناطق مهاجر پذیر تبریز نیز محسوب می شود این روزها حال خوشی ندارد.

جریان پخش بوی نامطبوع در منطقه کجوار تبریزسال هاست که گریبان گیر مردم این منطقه شده است و اهالی منطقه کجوار به جهت نزدیک بودن به پالایشگاه تحت تاثیر فراوان این بو هستند.

اما سال گذشته برخی از مسئولان از رفع کامل بوی نامطبوع متصاعد شده در پالایشگاه تبریز خبردادند و اقدامات زیادی در احصاء این مشکل انجام دادند اما بازهم مردم با انتشار مجدد بوی بد مواجه شدند که امروز مردم خواستار حل  این مشکل شدند.

برای بررسی ابعاد بیشتر این مسئله زیست محیطی با فرماندار کلانشهر تبریز گفتگویی را ترتیب داده شد.

نارضایتی اهالی منطقه کجوار ناشی از بوی نامطبوع پالایشگاه است

رحیم شهرتی فر در خصوص اعتراض مردمی اهالی منطقه کجوار گفت: صبح امروز اخباری مبنی برپخش بوی نامطبوع پالایشگاه تبریزبه فرمانداری تبریز اطلاع داده شد  و بنده در این صحنه حضور یافته تا به درخواست ها رسیدگی شود.

وی افزود: در این بازدید شکایت و گلایه های اهالی منطقه کجوار ناشی از بوی نامطبوع پالایشگاه تبریز به اطلاع مسئولین رسانده شد.

فرماندار تبریز ادامه داد: به منظور کاهش آلایندگی هوای این منطقه باید نهایت تلاشمان را در این خصوص انجام دهیم و در این راستا فردا به همراه مدیران پالایشگاه و محیط زیست از پالایشگاه تبریز بازدید کرده تا مشکل اساسی این منطقه را از نزدیک بررسی کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :