به گزارش تبریزمن، عصر جدید دیگری در رئال اغاز شده است . پس از اخراج ماه گذشته  انجلوتی از مادرید ، فلورنتینو پرز تصمیم گرفت تا مربی اسپانیایی یعنی رافائل بنیتز را به نیمکت سانتیاگو برنابئو بیاورد .  حالا سرمربی سابق لیورپول این شانس را دارد تا با کسب افتخارات ، اعتبار خود را پس از از دست دادن عناوین مهم با ناپولی در فصل قبل ،بازگرداند.

اولین وظیفه او در رئال ، که البته بسیار چالش برانگیز خواهد بود ، ایجاد یک ترکیب مناسب و انتخاب صحیح بازیکنان خواهد بود تا رئال مادرید به سرنوشت فصل گدشته که به خوبی برایش اغاز شد ولی با تلخی به پایان رسید و انها همه جام های ممکن را در روزهای پایانی سال از دست دادند و نظاره گر سه گانه بارسلونا بودند ،تکرار نشود .

بدون شک « بنیتز » در رئال مادرید کاملا بر خرید و فروش ها تسلط نخواهد داشت اما او می تواند در اینجا ایده های خود را برای ایجاد یک ترکیب ایده ال برای ورود به مسابقات طرح ریزی کند و تعادل را در میان بازیکنانش ایجاد کند تا با تغییرات احتمال رئال هماهنگ شوند.

میخواهیم نگاهی داشته باشیم به اخبار پیرامون باشگاه پایتخت نشین در بازار تابستانی ۲۰۱۵ …

« خرید های احتمالی »

داوید دخه آ رئال مادرید

رئالی ها تابستان سختی را پشت سر خواهند گذاشت تا بتو انند بازیکنان سطح اول را که توانایی بازی در برنابئو را دارند جذب کنند کاری که برای باشگاه در سطح جهانی مانند رئال مادرید نیز دشوار بنظر می رسد.

یکی از کسانی که بطور حتم رئال بدنبال اوست ،  داوید دخیا سنگربان شیاطین سرخ می باشد که علی رغم سابقه حضور در اتلتیکو مادرید ، پیوستنش به رئال قطعی به نظر می اید  زیرا این دروازه بان جوان دوست دارد فوتبالش را در اسپانیا ادامه بدهد .

پس از جذب دانیلو در پست دفاع راست حالا انها بدنبال یک دفاع چپ می گردند تا در کنار « مارسلوی برزیلی » بتوانند در طول فصل سمت چپ این تیم را بیمه کنند . برای این پست انها از میان فیلیپه لوییز مدافع چپ سابق اتلتیکو که فصل درخشانی در چلسی نداشت، الکس ساندرو مدافع برزیلی تیم پورتو پرتغال و داوید الابا ستاره اتریشی بایرن مونیخ را در نظر دارند.

برای میانه زمین رئال همواره در ماه های گذشته علاقه خود به پل پوگبا را ابراز کرده اما باید این را در نظر داشت که برای خرید هافبک جوان و طراز اول یووه انها مجبورند با باشگاه های قدرتمند بسیاری رقابت سختی داشته باشند . مارکو وراتی ایتالیایی که در پاریس توپ می زند نیز مدت هاست توجه مدیران رئال را به خود معطوف کرده . اما از میان این بازیکنان به نظر می رسد لوکا بیلیا هافبک دفاعی لاتزیو که بنیتز علاقه زیادی به او دارد ، اسانترین و محتمل ترین گزینه برای مادرید باشد .

Newcastle United v Manchester City - Premier League

معمولا رئال در تابستان همه را شگفت زده میکند بخصوص اگر پرز در راس باشگاه قرار گیرد ، او با اوردن مهاجمین درجه یک به رئال توجهات را به سانتیاگو برنابئو جلب میکند که به نظر می رسد اینبار این قرعه بنام سرخیو اگوئرو مهاجم آرژانتینی سیتیزن ها افتاده است. همچنین مهاجم آلمانی بورسیا دورتموند مارکو رویس نیز شانس خوبی برای رفتن به رئال  دارد.

« خروجی ها »

خدیرا

بعد از ورود احتمالی « دخیا » به نظر می رسد رئال آماده است تا ایکر کاسیاس سنگربان کهنه کار خود را پس از سال ها به فروش برساند . دراین میان کاپیتان کهکشانی ها نیز بنظر می رسد که  مشتاق است به این همکاری پایان ببخشد اما دوست ندارد فعلا این مسئله را علنی کند و احتمالا بسیاری از دوست داران قدیمی رئال را از خود برنجاند.

در خط دفاعی نیز رفتن اربلوا با توجه به حضور « دانیلو » و اینکه باشگاه تصمیمی برای فروش « کارواخال » ندارد حتمی بنظر می اید. از سوی دیگر کوئنترائو و ناچو نیز با توجه به دقایق اندک بازی در فصول گذشته ،احتمال جدایی از رئال را دارند.

در میان هافبک ها ، پیوستن سامی خدیرا به یوونتوس از ماه های قبل مشخص شده بود همچنین اسیر اییارامندی  با توجه به نمایش های ضعیفش به فروش میرسد و از طرف دیگر باشگاه قصد دارد لوکاس سیلوا را نیز بطور قرضی به تیم دیگری انتقال دهد.

درمیان مهاجمان ، با توجه به علاقه بنیتز به خسه رودریگز و به احتمال زیاد پر رنگ تر شدن نقش او توسط سرمربی ، تنها گزینه جدایی را می توان چیچاریتو عنوان کرد که فصل قبل بطور قرضی در رئال بازی کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :