به گزارش تبریزمن، محسن دلیر مهاجم بومی تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص بازی هفته گذشته با سایپا گفت: تمرینات خوبی را انجام داده بودیم و برنامه های زیادی برای این بازی در نظر داشتیم. خوشبختانه مثل همیشه هواداران تنهایمان نگذاشتند و با حضور پرشور خود و تشویق هایشان انرژی زیادی به ما منتقل کردند. آقای جلالی از اکثر بازیکنان تیم شناخت خوبی داشت و سایپا از بازیکنان جوان و خوبی برخوردار بود.

وی ادامه داد: در نیمه اول بازی نتوانستیم عملکرد مطلوبی داشته باشیم ولی با صحبت هایی که در بین دو نیمه انجام شد و با توجه به تفکراتی که تونی اولیویرا داشته و کارهای تاکتیکی که در نظر گرفته بود توانستیم در نیمه دوم عملکرد بهتری داشته باشیم در ادامه مسابقه، تعویض ها و برنامه هایی که به بازیکان گوش زد کرده بود جواب داد و توانستیم با پیروزی در این بازی و کسب سه امتیاز، به صدر جدول لیگ برتر برویم.

مهاجم تراکتورسازان در خصوص بازی بعد از چند هفته در این مسابقه و زدن گل گره گشای خود اظهار داشت: در بازی مقابل سایپا بعد از ۱۱ هفته توانستم کمتر از ۱۰ دقیقه به تراکتورسازی و هوادارانش خدمت کنم. قبل از مسابقه و هنگامی که به زمین مسابقه می رفتم فقط به این فکر بودم بتوانم برای پیروزی در این بازی کاری کرده باشم. بعد از مسابقه تونی در رختکن گفت ” توانستی گره بازی را باز کنی ” از این موضوع خوشحال شدم تشکر کردم و گفتم گل زدن من مهم نیست و آنچه که مهم است پیروزی تراکتورسازی، خوشحالی هواداران و قهرمانی این تیم برایم بیشتر مهم است.

وی افزود: خوشحالم که بعد از دوری چند هفته ای از جو مسابقات رسمی، همچنان آمادگی خودم را از دست نداده ام و در این بازی توانستم یکی از گل های مسابقه را به ثمر برسانم و دل هواداران میلیونی تراکتورسازی را خوشحال کنم. این بازی از اهمیت بسیار بالایی برای ما و هواداران برخوردار بود، چرا که در صورت عدم نتیجه گیری در این مسابقه، جایگاهمان به خطر افتاده و به صدر جدول نمی رفتیم.

محسن دلیر در خصوص بازی روز سه شنبه با تیم نسف قارشی ازبکستان و حضور هواداران در این بازی تصریح کرد: با توجه به شرایطی که در جدول مسابقات جام باشگاه های آسیا وجود دارد، برای صعود به مرحله بعد باید سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. تیم ازبکستانی بازیکنان و کادر فنی با تجربه ای دارد و بازی های خوبی هم از خود به نمایش گذاشته است. ولی ما هم تراکتورسازی هستیم، بازیکنان و کادر فنی با تجربه و کاربلدی را در اختیار داریم. از هواداران که در همه بازی ها ما را شرمنده کرده اند می خواهم در این بازی نیز از نماینده خود در جام باشگاه های آسیا حمایت کرده و تنهایمان نگذراند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :