کاخ سفید، خانه پدری هیچ‌کس نیست! این را بهتر از ما و شما، روسای جمهور آمریکا می‌دانند. از همین روست که مدتی است با نزدیک‌شدن به اتمام دوره ریاست جمهوری باراک اوباما در آمریکا، گمانه‌زنی‌ها در این باره که او و خانواده‌اش مدتی بعد، از کاخ سفید به کجا نقل مکان خواهند کرد، داغ شده است. در این گزارش اما سعی کرده‌ایم همه این گمانه‌زنی ها را یکجا گرد آوریم. 

به گزارش تبریزمن،آیا اوباما و خانواده‌اش به همان منزل قدیمی خود در شیکاگو بازمی‌گردند؟ شاید دوباره به خانه قدیمی خوددر نیویورک بازگردند تا مالیا، از پاییز سال بعد وارد مدرسه شود! واشینگتن پست، اخیراً نوشته که این سیاستمدار دوست دارد در واشینگتن بماند تا دخترش ساشا، دوره دبیرستان خود را به اتمام برساند…

با درنظرگرفتن تمام موارد گفته‌شده، ما فهرستی از چند خانه لوکس با مساحت بزرگ و قیمت‌های کلان را که انتطار می‌رود اوباما و خانواده او در یکی از آنها اسکان داشته باشند، یکجا آورده‌ایم.

کارولاما؛ یازده شومینه برای کانون گرم خانواده!

این ملک خصوصی که قدیمی‌ترین منزل مسکونی در حومه شمال غرب واشینگتن است، در سال ۱۷۵۴ ساخته شده و احتمالاً متعلق به روسای جمهور پیشین آمریکا بوده است. در سال ۱۹۳۰ این خانه استعماری به فرد مرفهی به نام کارولاما فروخته شد؛ خانه‌ای است شش‌خوابه با یازده شومینه در اتاق نشیمن که نشان‌دهنده تمام امکانات لوکس صاحب‌خانه است. قیمت این خانه۸/۷۵ میلیون دلار است.

۳۱۲۰ Woodland Drive NW؛ اوباما در خانه کلینتون

این خانه ۷/۷۵ میلیون‌دلاری است که دارای شش اتاق و هفت حمام با سقف‌های گچبری است که به سبک گرجستانی تزئین شده‌اند. این خانه که در ماچاسو قرار دارد، در سال ۱۹۲۸ ساخته شده و دارای اتاقی بزرگ برای برگزاری جلسات رسمی کلینتون و مقامات اداری او بوده است.

۲۸۵۰ Woodland Drive NW؛ پای تماشای نمایش خانگی

شاید این خانه ده هزار و سیصد فوت مربعی، برای اوباما و خانواده او بسیار تجملی و اشرافی باشد اما طبقه پایین خانه ایمنی بسیار بالایی دارد. دارای هفت اتاق خواب و تئاتری با گنجایش دوازده نفر است که گفته می‌شود ممکن است برای شروع برنامه پانتومیم دختر اوباما، ساشا، در نظر گرفته شود. قیمت این خانه دوازده میلیون دلار است.

Chain Bridge Road NW3035؛ در کنت، کنار کمیل

این خانه که بیشتر با نام kent معروف است، نمایی بسیار اشرافی و خصوصی دارد. هفت خوابه بوده و در سال ۱۹۴۰ ساخته شده است. اطراف خانه با درختان و علف‌های سرسبز تزئین شده و مشرف به پارک کمبِل است. قیمت این خانه لوکس ۶٫۷۵ میلیون دلار برآورد شده است.

۵۰۶۳ Overlood Road NW؛ رییس جمهور دموکرات در خانه فدرال

نمونه بعدی که مطابق با سبک معماری فدرال است، بهترین گزینه برای نقل مکان میشل اوباما و خانواده اوست. این خانه توسط «رابرات گرنی» طراحی شده و شش اتاق خواب مدرن به همراه پنجره‌های شیشه ای از بالا تا کف اتاق‌ها دارد. تمام اسباب و اثاثیه خانه از لوازم لوکس و معاصر انتخاب شده‌اند. قیمت آن ۳٫۹۵ میلیون دلار است.

۶۰۳۵ Ramshorn Place؛ و اما گزینه صحیح…

خانه مک لین، نیز یکی از خانه‌های قدیمی دولتی آمریکا است که به احتمال زیاد اوباما این مکان را برای خود و خانواده انتخاب کند. هیچ شکی نیست که این رئیس جمهور از طبیعت سرسبز اطراف خانه نمی‌تواند چشم‌پوشی کند. مساحت این سازه حدود پانزده هزار و سیصد فوت مربع و قیمت آن ۵/۹ میلیون دلار است.

۹۰۰۱ Congressional Court؛ پیشنهاد بسکتبالی مدآنلاین به رییس جمهور آمریکا!

آخرین نمونه را با این خانه لوکس هفت خوابه دارای استخر خصوصی و آب‌درمانی که یک سوئیت ویلای خانوادگی از مزیت‌های جالب آن است، به پایان می‌بریم. ما مدآنلاینی‌ها معتقدیم با توجه به روحیات اوباما و خانواده‌اش، حیاط بزرگ مخصوص بسکتبال این خانه، بهترین گزینه برای جذب اوباما و خانواده ورزش‌دوست او باشد. قیمت خانه ۴/۹۵ میلیون دلار در نظر گرفته شده است. نظر شما چیست؟


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :