به گزارش تبریزمن، سینا عشوری در مورد شرایط تراکتورسازی گفت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم. بعد از چند روز تمرین پرفشار امروز را به ما استراحت داده‌اند. متاسفانه در بازی‌هایی که پشت سر گذاشتم به نحواحسن امتیاز نگرفتیم و شرمنده هواداران شدیم. امیدوارم در بازی‌هایی که پیش رو داریم جبران کنیم و موفق بشویم.

وی در مورد اینکه تعطیلات برایشان چطور بوده ادامه داد: به نظرم این تعطیلی به نفع ما شد زیرا یکسری بازیکن مصدوم نیز داشتیم که رسیدند و خلاصه وقفه کمک حال تراکتور شد.

عشور ادامه داد: تمرینات خوبی پشت سر گذاشته ایم. همچنین بازی دوستانه ای با تیم هرماس داشتیم که با نتیجه ۶ بر یک به پیروزی رسیدیم. هنوز زمان زیادی برای بازی فولاد داریم و قطعا در این مدت به هماهنگی های مورد نیاز خواهیم رسید و با روحیه بالا و انگیزه مضاعف به دیدار فولاد خواهیم رفت.

این بازیکن با اشاره به اینکه تراکتوری سرحال را بعد از تعطیلات خواهیم دید می‌گوید: تمام تلاشمان را می‌کنیم بهتر شویم. این هواداران گناه دارند امیدوارم اولین بازیمان بعد از تعطیلات را با برد استارت بزنیم.

هافبک دفاعی تراکتور در مورد بازی‌ای که با فولاد دارند نظرش را اینگونه بیان کرد: بازی سختی داریم و اصلا به این فکر نمی‌کنیم که فولاد تا الان نتوانسته نتیجه بگیرد ولی شک نکنید از این بازی برنده بیرون می‌آییم.

وی افزود: فولاد بازیکنان خوب و باتجربه ای در اختیار دارد. همچنین سرمربی این تیم توانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد. قطعا برای برد به میدان خواهیم رفت و امیدوار هستیم با پیروزی و کسب سه امتیاز بازی دست پر به تبریز بازگردیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :