پرشورها موفق شدند در دیداری فوق العاده حساب شده و منطقی، حساس ترین سه امتیاز فصل خود را بدست آورند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: همانگونه که پیش از برگزاری بازی نوشته بودیم، مصاف با الجزیره آن هم در امارات شاید حساس ترین بازی این فصل تراکتورسازی بود. دیداری که روی کاغذ بسیار سخت به نظر می رسید اما عملکرد خوب خط دفاعی سرخپوشان همه را غافل گیر کرد.

شاگردان امیرقلعه نوعی به راستی در بهترین فرم خود قرار گرفته اند و با پیروزی که امروز بدست آمد، با روحیه ای عالی و اعتماد به نفسی مناسب راهی تهران شده و مقابل پرسپولیس صف آرایی خواهند کرد.

در طول فصول اخیر، این برای اولین بار بود که تراکتورسازی موفق شد در خارج از ایران به برد دست یابد، آن هم بردی که توانست این تیم را ۶ امتیازی کرده تفاضلش را روی مثبت ۵ تنظیم کنید، حال تیم های ازبکستانی و عربستانی گروه به خوبی از تراکتور حساب خواهند برد.

این بار دیگر هواداران تراکتورسازی هستند که می توانند تکلیف صعود یا عدم صعود تیم محبوبشان را به دور بعد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مشخص کنند، در صورتی که ۶ امتیاز کامل از دو بازی خانگی آینده بدست آید، صعود قطعی خواهد بود.

کار خوب شاگردان امیرقلعه نوعی به این جا ختم نمی شود و این پیروزی روحیه بخش، این امید را زنده می کند که تراکتورسازی به روز های عالی خود بازگشته و حال این امکان وجود داردکه نتایج خوب تیم در رقابت های لیگ برتر نیز ادامه داشته و در نهایت منجر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده و شاید هم رقابت برای قهرمانی شود.

هنوز در حدود ۹ هفته و ۲۷ امتیاز دست نخورده تا پایان رقابت های لیگ برتر باقی مانده و این شانس برای تیم پرطرفدار آذربایجان وجود دارد تا خود را بالاتر کشیده و به جایگاه واقعی اش باز گردد.

به راستی سه امتیازی که امشب در امارات بدست آمد، نشان داد که سرخپوشان در وضعیت خوبی قرار دارند و همه باید در شرایط فعلی از تیم محبوب هواداران و مردم آذربایجان حمایت کنند تا در پایان فصل، پشیمانی حاصل نشود. گل بختیار رحمانی به الجزیره، نه سه امتیازی و نه شش امتیازی، بلکه ۹ امتیازی بود! این نتیجه باعث بهبود وضعیت تراکتور در لیگ قهرمانان، لیگ برتر و نیز ارتقا روحی و روانی بازیکنان شد و نتیجه آن مطمئنا در بازی های پیش رو دیده خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :