به گزارش تبریزمن، تیم والیبال شهرداری تبریز از هفته سوم لیگ برتر والیبال درحالیکه از ساعت ۱۷ در تبریز میزبان متین ورامین بود توانست در سه ست متوالی این تیم را شکست داده و دومین برد خود در لیگ برتر را کسب کند.

شاگردان بناکار که این فصل توانسته اند از سه بازی خود دو بردر را کسب کنند با ۷ امتیاز در رده سوم جدولی قرار گرفته اند که سال گذشته توانسته بودند لیگ را در همین جایگاه به اتمام برسانند.

شهرداری تبریزی که سال گذشته توانسته بود برای اولین بار در جمع سه تیم برتر لیگ قرار گیرد این روزها با وجود مشکلات مختلف توانسته با دو برد و یک باخت و با ۷ امتیاز خود را جزو مدعیان لیگ نشان داده و هواداران را ترغیب به حضور هرچه بیشتر و پرشورتر در بازیهای خانگی اشکند تا شاید امسال تبریز بتواند شاهد حضور در فینال والیبال کشور باشد.

سرخ پوشان شهرداری در بازی امرز مقابل میهمان ورامینی خود توانستند با نتیجه سه بر صفر به برتری دست یافته و با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۹ نتایج هر سه گیم دیدار امروز را به سود خاتمه دهند.

یاران سابق حسین معدنی در هفته چهارم لیگ برتر روز چهارشنبه ۱۳ آبان در هرمزگان به مصاف آلومینیوم المهدی این شهر خواهند رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :