به گزارش تبریزمن، سعید آقایی بازیکن تیم تراکتورسازی در خصوص شرایط تیم و دیدار روز جمعه مقابل گسترش فولاد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در گفتگو با تبریز من اظهار داشت: تیم ما در وضعیت خوبی قرار دارد و با پیگیری تمرینات خود در حال آماده شدن برای دیدار با گسترش فولاد هستیم تا با کسب یک برد شیرین اولین سه امتیاز را به هواداران هدیه کنیم.

وی ادامه داد: مقابل نفت بازی خوبی را نمایش دادیم ولی به دلیل بالا بودن حساسیت بازی هر دو تیم بااحتیاط بازی می‌کردند و به نظر من تساوی یک نتیجه عادلانه بود و دو تیم به این نتیجه کاملاً رضایت داشتند. با این حال بازی جمعه از حساسیت بالایی برخوردار است و کار بسیار سختی را مقابل تیم خوب گسترش پیش رو خواهیم داشت. این تیم با اضافه کردن بازیکنان خوب و باتجربه یک تیم قدرتمند را راهی لیگ کرده است و انتظار داریم جمعه یک بازی مهم و سخت را داشته باشیم.

سعید آقایی

وی تصریح کرد: تیم ما از آمادگی خوبی برخوردار است و به غیر مصدومیت چند بازیکن که با پزشک تیم در حال تمرین هستند بقیه در اختیار تیم قرار دارند و باانگیزه بالا برای دیدار جمعه در حال آماده‌سازی هستند تا یک نتیجه خوب را کسب کنیم. مقابل گسترش فولاد باید با دقت و انگیزه بالایی بازی کنیم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم و دل هواداران را شاد کنیم .

وی در خاتمه تأکید کرد: جمعه بازی بسیار مهمی را در پیش داریم و امیدوارم هواداران با حمایت‌های خود در کنار تیم باشند تا باانگیزه بیشتری به میدان برویم و سه امتیاز را کسب کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :