به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد تبریز و سیاه جامگان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفته اند که مصاف دو تیم در ۹۰ دقیقه نهایتا با نتیجه یک بر صفر به سود گسترش فولاد خاتمه یافت.

در لحظات ابتدایی این دیدار گسترش فولاد تیم کاملا برتر میدان بود و توانست در دقیقه ۱۹ بازی نیز به گل برسد.

مدافعان سیاه جامگان در یک صحنه غیرضروری روی ابراهیمی اقدام به خطا کردند که داور این صحنه را خطا تشخیص داد. ضربه پنالتی را مگنو باتیستا به دروازه سیاه جامگان زد که فروزان آن را مهار کرد اما شجاعیان در برگشت توپ را به گل اول تیمش تبدیل کرد.

در ادامه دیدار نیز شاگردان خطیبی در چند صحنه خطرناک ظاهر شدند اما در نهایت این دیدار در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان خاتمه یافت.

در نیمه دوم نیز دو تیم بازی متعادلی را نمایش داده و موقعیت های جدی را روی دروازه همدیگر خلق کردند، با این حال دروازه هیچکدام از دو تیم باز نشده و بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان کمالوند خاتمه یافت.

به این ترتیب گسترش فولاد ۵ امتیازی شده و شاگردان خطیبی نیز سه امتیازی باقی ماندند.

گسترش‌فولاد: گئورگی گئورگیف،سید امید نظامی پور،مگنو باتیستا،مهدی کیانی،مرتضی اسدی،محمد ابراهیمی،شهرام گودرزی،محمد نصرتی،داریوش شجاعیان،مصطفی اکرامی و سعید دقیقی
سرمربی:فراز کمالوند

سیاه‌جامگان: محسن فروزان، میثم  حسینی، سعید مهدی پور، احمد کامدار، محسن دلیر، رضا شریفی، علیرضا تقی زاده، امیرحسین صدقی، بهروز افشار، فرزاد زامهران و رضا عنایتی
سرمربی:رسول خطیبی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :