به گزارش تبریزمن، دارا غزنوی عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز، بعد از پایان بازی و اتفاقات دیدار دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تبریزمن، گفت: چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. خودتان دیدید که چه اتفاقاتی رخ داد. حرفی برای گفتن نیست. تراکتورسازی زحمات زیادی برای این بازی کشیده بود.

وی افزود: بازیکنان و کادر فنی تمام تلاش های خود را انجام داده بودند تا بهترین بازی را به نمایش بگذارند. هواداران شاهد بودند که تراکتورسازی می توانست قهرمان شود ولی شرایط طوری شد که نتیجه سه بر یک در نهایت به تساوی سه بر سه رسید و سپاهان قهرمان شد. بچه آذربایجان، عاشق این تیم و مخلص تمام آذری زبان ها هستم ولی در پایان بازی همشهریان عزیز باید خونسردی خود را حفظ می کردند ولی خوب آنها را درک می کنیم چرا که تیمشان با آن همه توانایی قهرمان نشد.

غضنوی در خصوص وضعیت تیم بعد از این بازی ادامه داد: هیچ چیزی تمام نشده است. فوتبال یعنی برد و باخت. امسال تمام سعی و تلاشمان برای قهرمانی بود. انشالله سال آینده دوباره تیمی در حد و اندازه های هواداران تراکتورسازی بسته خواهد شد و قطعا آن تیم برای قهرمانی در نظر گرفته می شود.

وی در پاسخ به اینکه چرا بازیکنان در پایان فکر کردند بازی سپاهان تساوی شده و جشن گرفتند اظهار داشت: من هم در جریان نبودم. از سکو ها بازی را تماشا می کردم و تا آنجایی هم که می دانستم بازی دو بر صفر به نفع سپاهان در حال انجام بود. ما هم شنیدیم که بازی به تساوی رسیده است خوشحال شدیم. تساوی بودن نتیجه بازی ظاهرا از سکوهای ورزشگاه به نیمکت منتقل شده بود. اگر سایپا می توانست با قدرت بیشتری در مقابل سپاهان بازی کند ما نیز در تبریز می توانستیم دل میلیونها هوادار را شاد کنیم.

عضو هیئت مدیره تراکتورسازی در خصوص وضعیت اولیویرا توضیح داد: آقای اولیویرا سرمربی تراکتورسازی خواهند ماند، با توجه به اینکه قرارداد یک و نیم ساله با وی بسته ایم، مذاکراتی خواهیم داشت و منتظر هستیم لیست بازیکنان مد نظر خود را به باشگاه ارائه کند. کارنامه خوبی هم دارد، یک مقام قهرمانی در جام حذفی، این مقام هم دومی نیست این مقام هم اولی لیگ برتر محسوب می شود. مهمترین موضوع این است که هواداران و جوانان آذری این مرد را دوست دارند. دیگر نمی توان به حرف دل هواداران چیزی گفت.

وی در خصوص وضعیت مدیریت باشگاه نیز گفت: آقای عباسی مدیرعامل باشگاه بوده و همچنان به کار خود ادامه خواهند داد. همچنین هیئت مدیره باشگاه نیز سرجای خود هستند و انشالله با حمایت بیشتر برای فصل آینده با کمک هواداران و حضور آنها دوباره بازی های زیبا به نمایش گذاشته خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :