به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص شرایط تیم به خبرنگار تبریزمن گفت: با توجه به شرایط موجود در باشگاه، تیم پس از تعطیلی چند روزه، تمرینات خود را از روز گذشته آغاز کرد. سعی کردیم کمک مربی مورد نظر تونی با به کادرفنی اضافه کنیم تا هماهنگی بین بازیکنان و سرمربی بیشتر شود.

وی ادامه داد: هم قسم شده ایم تا در بازی های آینده نتایج بهتری گرفته و از تعطیلات بهترین استفاده را ببریم. امیدواریم تا مشکلات فنی تیم از جمله عدم هماهنگی بازیکنان در طول این مدت حل شده و با انرژی مضاعفی بار دیگر به سراغ رقابت های لیگ برتر برویم.

سعید عباسی

عباسی در پاسخ به این سوال که برای این تعطیلی ۲۰ روزه، برنامه ای برای برپایی اردو ترتیب دیده شده یا نه، گفت: با توجه به اینکه در تعطیلات اینچنینی بازیکنان نیاز دارند تا برای چند روزی به دیدار خانواده هایشان بروند، اردویی تدارک ندیده ایم و همچنینبه دلیل اینکه ۱۹ شهریور ماه اولین بازی ما در جام حدفی برگزار خواهد شد و نیاز به آمادگی کامل برای این بازی داشتیم، برگزاری اردو را مقرون به صرفه ندانستیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص آخرین وضعیت اسپانسرینگ باشگاه گفت: در حال حاضر اکثر تیم ها در معضل اسپانسر گرفتار هستند اما مذاکرات جدیدی که ما داشته ایم، شرایط بسیار بهتر از سال گذشته می باشد. صحبت هایی انجام شده اما هنوز یکی دو مورد اختلاف وجود دارد که باید ببینیم در آینده به نتیجه می رسیم یا شرایط تغییر خواهد یافت. ما در نظر نداریم تا با رقم های پایین و یا هر داوطلبی که پیشنهاد دهد، توافق کنیم، بلکه به دنبال یک اسپانسر خوب هستیم و در حال حاضر بخش اقتصادی فعالیت خود را چند برابر کرده تا بهترین اتفاق برای تیم بی افتد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :