به گزارش تبریزمن، محمدرضا مهاجری پس از پیروزی دو بر یک پدیده مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که توانستیم از دل شیر ۳ امتیاز باارزش و شیرین به دست آوریم. این نتیجه را فقط شانس تیم خود می‌دانم چرا که اگر اینگونه نبود در نیمه اول که تراکتورسازی تیم برتر میدان بود می‌توانست به گل برسد.

وی ادامه داد: همه چیز دست به دست هم داد و ما در این بازی شانس آوردیم که توانستیم از کمترین موقعیت‌های خود بیشترین استفاده را بکنیم و پیروزی شیرینی را به دست آوریم که در ادامه لیگ قطعا به ما کمک می‌کند.

سرمربی پدیده یادآور شد: سنگربان ما به جز نیمه اول که یکی دو موقعیت روی دروازه ما به وجود آمد چندان واکنشی از خود نشان نداد. اکثر ضربات تراکتورسازی بی‌هدف بود چرا که به بازیکنان هم گفته بودم وقتی تیم قلعه‌نویی به نتیجه نمی‌رسد رو به توپ‌های بلند می‌آورد که ما با تعویض‌هایمان این مسئله را خنثی کردیم.

مهاجری در مورد تیم تراکتورسازی تاکید کرد: هواداران و رسانه‌ها نباید این تیم را تنها بگذارند. هر کسی که روی نیمکت تراکتورسازی می‌نشیند باید از آن حمایت صورت بگیرد و فحاشی‌ها به ضرر تیم خواهد بود.

وی ادامه داد: تیم‌هایی مثل تراکتورسازی را باید با قدرت حفظ کرد و از آنها حمایت کرد. مشکل اصلی تراکتورسازی این است که مربی این تیم تغییر کرده و برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارد.

سرمربی پدیده افزود: تبریزی‌ها سال گذشته تا قهرمانی پیش رفتند و هم اکنون هم نباید عجول باشند. متاسفانه قلعه‌نویی علیرغم اینکه برخی مشکلات داخلی را حل کرده اما هنوز با برخی مسائل دیگر روبروست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :