رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از تنوع بخشی به اکران فیلم های سینمایی سینماهای تحت نظر حوزه هنری استان خبر داد و گفت: تلاش می شود در روزهای آینده همزمان ۵ فیلم در سینماهای ۲۹ بهمن تبریز و انقلاب برای سلیقه های مختلف اکران شود.

به گزارش تبریزمن، حسن میلانی افزود: این سیاست در حالی اتخاذ می شود که فیلم سوزی نشود و بتوان با امکانات کم بیشترین فیلم ها را برای مخاطب ها به نمایش گذاشت.

وی افزود: در سینما ۲۹ بهمن تبریز فیلم های پرفروش در بعد از ظهر و فیلم های خاص در قبل از ظهرها اکران خواهد شد و همچنین روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۶ عصر فیلم های هنر تجربه اکران می شود.

میلانی اضافه کرد: به این ترتیب تلاش داریم برای هر سلیقه فیلم نمایش دهیم به طوری که بتوانیم روزانه پنج فیلم در موضوعات و سلیقه های متفاوت در سینماهای ۲۹ بهمن تبریز و انقلاب اکران کنیم.

وی اظهار کرد: هم اکنون در سینما ۲۹ بهمن تبریز فیلم های محمد رسول الله(ص)، دو دوست، اشیاء( فیلم هنر تجربه) و در سینما انقلاب نیز فیلم شاهزاده روم و همچنین در سینما مراغه نیز فیلم محمد رسول الله(ص) به روی پرده است.

میلانی خاظر نشان کرد: فیلم های پدر آن دیگری، شیفت شب، چهارشنبه خون به پا می شود و بچگیتو فراموش نکن در نوبت بعدی اکران قرار دارند.
میلانی گفت: فیلم های پدر آن دیگری و بچگیتو فراموش نکن بعد از ماه صفر در سینما ۲۹ بهمن تبریز اکران خواهند شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :