به گزارش تبریزمن، روزبه شاه‌علیدوست بازیکن تیم سایپا در خصوص آخرین وضعیت تیمش برای بازی تراکتورسازی گفت: در ۱۱ بازی این فصل به جز بازی‌های جام‌حذفی فقط در ۳ بازی هافبک بودم و در بقیه بازی ها به عنوان مدافع به میدان رفتم.

وی ادامه داد: در بازی با سیاه جامگان ۶۰ دقیقه هافبک نفوذی بودیم و فکر می‌کنم این قضیه در گلزنی‌ام موثر بود زیرا نزدیک به دروازه بودم. خدا را شکر می‌ کنم گل زدم زیرا ما به این ۳امتیاز نیازی داشتیم البته غلامرضا رضایی در گل من تاثیر بسزایی داشت.

هافبک سایپا در پایان در مورد دیدار با تراکتورسازی در مرحله یک چهارم نهایی جام‌حذفی افزود: ما در چند بازی اخیری که مقابل تراکتور به میدان رفتیم در طول ۹۰ دقیقه تمرکز نمی‌ کردیم ولی اگر دقت کرده باشید اکثر بازی‌هایی که پیروز می‌شویم در تمام بازی باهوش و باحوصله و با تمرکز بالا کار می‌کنیم.

وی افزود: مطمئن باشید که از بازی رفت لیگ که نتیجه را ۲ ـ صفر به این تیم واگذار کردیم منسجم‌تر هستیم. در آن دیدار بختیار رحمانی و سروش رفیعی که دو مهره کلیدی تراکتورسازی هستند ما را اذیت کردند. اگر بتوانیم این دو را در بازی پس فردا مهار کنیم می‌توانیم تراکتور را راحت شکست دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :