سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از شکست تراکتورسازی تبریز گفت که این برد را از طرف بازیکنان و کادر فنی به منصور پورحیدری تقدیم می‌کنند.

به گزارش تبریزمن، پرویز مظلومی پس از برتری ۲ بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی و راه‌یابی به فینال جام حذفی اظهار داشت: من این برد را از طرف بازیکنان و کادر فنی به پورحیدری تقدیم می‌کنیم چون می‌دانیم منتظر چنین نتیجه‌ای بود. بازیکنان می‌خواستند به خاطر او تلاش کنند و ببرند.

وی ادامه داد: در مجموع بازی خوبی از سوی هر دو تیم ارائه شد و ما به چیزی که می‌خواستیم رسیدیم. هدف ما بستن نقاط قوت تراکتورسازی بود و راه‌های آنها را برای رسیدن به دروازه ما و ایجاد موقعیت بسته بودیم. همین‌طور روی ضعف‌های آنها کار کردیم تا بتوانیم به گل برسیم.

مظلومی تصریح کرد: اگر در نیمه دوم بازیکنان ما دقت بیشتری داشتند می‌توانستند در ضدحملات به گل‌های بیشتری برسیم چرا که تراکتورسازی چیزی برای از دست دادن نداشت و به سمت دروازه ما حمله می‌کرد. امیدوارم تراکتورسازی در آینده موفق باشد و مطمئنا این باخت هم چیزی از ارزش‌های این تیم کم نمی‌کند.

وی گفت: از کسانی که به ورزشگاه آمدند یا پای تلویزیون ما را دعا کردند تا موفق شویم تشکر می‌کنم و امیدوارم در خرمشهر جام قهرمانی را به آنها تقدیم کنیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا سرمای تبریز روی این تیم اثرگذار بود یا نه،  گفت: ما برای بردن آمادگی کامل را داشتیم حتی برای این نیامده بودیم که بازی مساوی شود و به وقت‌های اضافه برود این را در کنفرانس خبری قبل از بازی هم گفتم که برای برد در ۹۰ دقیقه آماده می‌شویم و به نظرم بازیکنانم در این بازی سرما را احساس نکردند و توانستند به خوبی پیروزی را به دست بیاورند آن هم بعد از یک بازی پرفشار مقابل صبای قم که ۷۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم و تحت فشار بودیم.

مظلومی یادآور شد: در این بازی هم ما به دلیل فشار وارد شده روی بازیکنان‌، دروازه‌بان‌مان در پایان بازی مصدوم از بازی خارج شد، خسرو حیدری را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و برخی بازیکنان ما نیز ۲ اخطاره شدند و در مجموع بازی سختی را انجام دادیم. بازیکنان‌مان در این سرما کار بزرگی انجام دادند که به پیروزی رسیدند.

وی درباره اینکه بازیکنانش پس از دست دادن توپ به خوبی می‌توانستند توپ را پس گرفته و به بازی برگردند خاطرنشان کرد: تیم ما مدت‌هاست که در کارهای دفاعی تمرین می‌کند و به بازیکنانم گفته‌ام که وقتی توپ را از دست می‌دهند تازه کارشان آغاز می‌شود چرا که هنگام در اختیار داشتن توپ ممکن است توپ را از دست بدهید و کار زمانی آغاز می‌شود که توپ در اختیارتان نیست.

مظلومی اضافه کرد: خوشبختانه بازیکنانمان این تاکتیک را به خوبی در بازی با تراکتورسازی نشان دادند و از سوی دیگر به حریف اجازه ندادند که به دروازه ما نزدیک شود. اگر هم تراکتورسازی موقعیتی به دست آورد روی شلوغی محوطه جریمه ما بود وگرنه از نظر تاکتیکی برنامه‌های آنها را کنترل کردیم و میانه میدان نیز کاملا در اختیار ما بود.

سرمربی استقلال درباره عملکرد فرشید اسماعیلی گفت: ما جوان‌ها را به تناوب استفاده می‌کنیم و این وظیفه خود بازیکنان است که عملکردشان را نشان دهند. اگر هم اسماعیلی در این بازی تعویض شد به خاطر ضعفش نبود بلکه به علت تاکتیک‌مان بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :