رئیس عقیدتی سیاسی استان آذربایجان‌شرقی گفت: اگر قضات در جامعه ضعیف باشند جامعه متضرر می‌شود، اما اگر پلیس ضعیف باشد، جامعه درهم می‌شکند.

به گزارش تبریزمن، حجت‌الاسلام اسلام غلامی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی آذرشهر با استناد به آیات قرآن کریم هدف از رسالت انبیاء را هدایت و راهنمایی بشر دانست و اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید «ای پیامبر من تو را به سوی مردم فرستادم تا به عنوان شاهد، بشارت دهنده، نذیر و هدایتگر مردم را به راه سعادت هدایت کنی.»

وی با اشاره به رسالت انبیاء افزود: پیامبر خود خورشیدی درخشان بودند تا مردم را از ظلمات به روشنایی هدایت کنند.

غلامی اضافه کرد: اظهارنظر کارکنان انتظامی در پرونده‌های قضایی در صدور حکم موثر است، لذا باید کارکنان انتظامی در درج نظر، خدا را در نظر بگیرند.

وی تصریح کرد: اگر قضات در جامعه ضعیف باشند جامعه متضرر می‌شود، اما اگر پلیس ضعیف باشد، جامعه درهم می‌شکند.

غلامی ادامه داد: عقیدتی سیاسی و حفاظت در نیروی انتظامی دو بالی هستند که صیانت کارکنان انتظامی را بر عهده دارند و اگر پلیس از هر لحاظ تقویت شود، اما از بعد معنوی ضعیف باشد شکست خواهد خورد.

این مسئول با بیان اینکه کسانی که باتقوا هستند در پیش خدا عزیز و محترم خواهند بود، یادآور شد: کارکنان انتظامی هر توصیه و راهنمایی به مردم می‌کنند خودشان باید بیش از هر کس به آنها عمل کنند؛ به صرف گفتن نمی‌شود کارها را پیش برد بلکه باید عمل کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس، در پایان این مراسم، حجت‌الاسلام محمدی‌نسب تودیع و حجت‌الاسلام حسین اسدی به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی شهرستان آذرشهر معرفی شد.

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

 

t546456456

 


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :