به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص شرایط تیم و تمرینات بازیکنان به خبرنگار تبریزمن گفت: تمرینات تیم در روز های اخیر آغاز شده و بازیکنان به صورت منظم در کمپ تمرینی حاضر می شوند. شرایط مناسبی داریم و مطمئنا پس از پایان تعطیلات تیم متفاوت و بهتری را شاهد خواهیم بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت دیدار دوستانه ای نیز برای تیم در نظر گرفته خواهد شد یا نه، اظهار کرد: در این خصوص سرمربی تیم باید نظردهی داشته باشد. پس از انجام چند جلسه تمرین در صورتی که کادرفنی و شخص سرمربی نیاز به بازی دوستانه را تشخیص دهند، تدارکات لازم فراهم خواهد شد.

ذوالفقاری ادامه داد: بازیکنان خارجی تیم از روز گذشته در تمرینات حضور دارند و همراه دیگر اعضای تیم تمام تلاش خود را برای پیشرفت تیم انجام می دهند. تنها آیان رامسی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی فیلیپین، تا مدتی در اختیار تیم نخواهد بود اما پس از آن به اردو اضافه خواهد شد.

سرپرست تیم تراکتورسازی تبریز در خاتمه در خصوص بازی جام حذفی برابر بعثت کرمانشاه نیز گفت: تیم های کرمانشاهی و کلا تیم هایی که در دسته های پایین تر حضور دارند، در برابر تیم های لیگ برتری از انگیزه های بسیار زیادی برخوردار هستند و مطمئنا بازی راحتی نخواهیم داشت. اما با این حال امیدواریم با برتری مقابل این تیم، قدرت خود را به نمایش گذاریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :