به گزارش تبریزمن، محمدصادق پورمهدی در جمع مردم شهرستان اهر با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید انتقاد پذیر است، گفت: گروه های تروریستی کشوری توسعه یافته ای همچون ترکیه را به چالش کشیده است.

وی به اجرای طرح تحول سلامت همگانی در آذربایجان شرقی اشاره کرد و اظهار داشت: حتی یک نفر در استان نیست که از خدمات دولت در بخش سلامت بی نصیب باشد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی تنها راه تحقق شعار همدلی و همزبانی را یکپارچگی دستگاه ها و سازمان ها عنوان کرد و افزود: اگر همکاری در بین مسئولان و مردم باشد بازده کارها و توسعه کشور را به چشم خواهیم دید.

پورمهدی با بیان اینکه دولت در زمینه توسعه عمران و آبادانی شهری و روستایی کمک های شایانی انجام داده است، بیان کرد: علاوه بر اینکه بودجه برای اهر تخصیص داده شده ۱۲۰۰ تن قیر رایگان نیز به این شهرستان اختصاص یافته است.

به نقل از مهر، وی با تاکید براینکه زیرساخت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با مشارکت مردم در آذربایجان شرقی ایجاد می شود، افزود: اولویت های مهم استانداری در ایجاد زیرساخت ها رسیدگی به مشکلات حمل و نقل در استان است.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در پایان خاطرنشان کرد: از اعتبار ۹۰ میلیارد تومانی بزرگراه اهر – تبریز امسال تنها ۴۵ میلیارد تومان تحقق یافته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :