عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور گفت: اعراب مختارند که از میزبانی خود چشم‌پوشی کنند، اما ایران از حق مسلم خود کوتاه نخواهد آمد.

به گزارش تبریزمن، شهرام دبیری اظهار داشت: تاکید فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا عدم سیاسی بودن فوتبال بوده و ما هیچ وقت به دنبال سیاسی کردن فوتبال نیستیم و باید با کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد اظهارات اخیر مقامات عربستانی و اماراتی مکاتبه کرده و پیگیر اظهارات مسئولان این کشورهای در روزهای اخیر باشیم.

وی گفت: کشورهای عربی مختارند که از میزبانی خود چشم پوشیده و در کشور ثالث میزبان تیم‌های ایرانی باشند، اما ایران از حق مسلم خود کوتاه نیامده و باید عنوان کنم امنیت ایران در سایه اقتدار نظام جمهوری اسلامی تثبیت شده است و حاشیه‌سازی‌های کشورهای حوزه خلیج فارس در مورد امنیت ایران قطعا محکوم خواهد بود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور در مورد مجمع عمومی عادی سالیانه فدراسیون فوتبال کشور که روز چهارشنبه برگزار می‌شود، بیان داشت: دستور جلسه گزارش حسابرس، قانونی است که در مجمع ارائه خواهد شد و همچنین گزارش مالی سال گذشته و سال رو به اتمام فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گرفته و در پایان بودجه پیشنهادی سال ۹۵ ارائه شده و مورد تصویب قرار می‌گیرد و بخشی از جلسه نیز به اصلاح اساسنامه اختصاص دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :