رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت : مردم ایران منتظر حماسه ی آذربایحانی ها و تبریزها در روز جمعه هستند همه پای صندوق های رای بیاند و هر نفر یک رسانه باشد و به نامزدهای لیست امید رای دهد.

به گزارش تبریزمن، صادق خرازی دراین همایش که در راستای حمایت از نامزدهای لیست امید با شرکت شمار زیادی از هواداران و حامیان اصلاحات در هتل شهریار تبریز برگزار شد ، افزود :  در اواخر دوران اصلاحات اشتباهاتی موجب قهر مردم شد که نتیجه آن، زوال و ناامنی را برآنان تحمیل کرد.

رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با اشاره به رد صلاحیت های گسترده در انتخابات افزود : دراین ارتباط به مردم آذربایجان جفا شد و آزاده ، محاهد و سرداری مانند مصطفی مولوی را رد صلاحیت کردند .

وی گفت : با این حال او با تمام ناملایماتی که درحقش شده نشسته و عزت و آزادی را با سکوت خود پیوند زده است .

وی اضافه کرد: اگر حصر شدگان اینجا بودند به لیست امید و امثال مولوی رأی می‌دادند؛ مولوی اگر صلاحیتش تائید می‌شد ، کل آذربایجان به او رأی می‌دادند.

 وی افزود : عده‌ای چگونه به خود اجازه می‌دهند که به قافله اصلاحات که نظر اکثریت مردم است، اهانت کنند؟ و فردی را که در قلوب مردم جا دارد به حصر بکشانند و ممنوع التصویر کنند.

خرازی گفت : حصر زیبنده کشور و نظام جمهوری اسلامی نیست و ما مجلسی می‌خواهیم که همسو با دولت باشد و بتواند راه های پیشرفت و توسعه کشور را هموارکند.

وی با اشاره حماسه خرداد ۹۲ و رای قاطع مردم به روحانی  تاکید کرد : اگر مردم سال ۹۲ پای صندوق‌های رأی نمی‌آمدند اکنون کسانی در قدرت بودند که در کشور جنگ به راه انداخته بودند.

خرازی در باره بحث های بازگشت احمدی نژاد به عرصه سیاست اظهار کرد : مردم دیگر نمی‌گذارند تفکرات احمدی نژادیسم دوباره  بر کشور حاکم شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :