فیلم سینمایی “ایستاده در غبار” از امروز در سینما ۲۹ بهمن تبریز اکران خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، فیلم ایستاده در غبار زندگی حاج احمد متوسلیان را از دوران کودکی تا سال‌ های حضور در جبهه‌های جنگ روایت می‌ کند. فیلمنامه فیلم توسط محمدحسین مهدویان به نگارش درآمده است و خودش کارگردان فیلم است. فیلم سینمایی “ایستاده در غبار” دومین همکاری مشترک محمد حسین مهدویان و حبیب اله والی نژاد بعد از سریال “آخرین روزهای زمستان” و محصولی از سازمان هنری و رسانه ای اوج است.

«ایستاده در غبار» برای هر تماشاگری با هر گرایش فکری، یک غافل‌گیری عظیم بر پرده نقره‌ای سینمای ایران محسوب می‌شود و شاید تکرارش درباره دیگر شخصیت‌های دفاع مقدس نیز نتواند به این حد تأثیرگذار باشد؛ بنابراین، شاید بزرگ‌ترین اشتباه، از دست دادن فرصت تماشای این فیلم مستند-سینمایی بر پرده بزرگ سینما باشد.

گفتی است این فیلم برای حضور در بخش نگاه نو سی چهارمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد. ایستاده در غبار به خاطر خلاقیت‌های کم‌نظیر فیلم سازانش، مورد توجه عموم و منتقدین قرار گرفت و سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره ی فیلم فجر ۱۳۹۴ را از آن خود کرد.

سینما ۲۹ بهمن امروز در نخستین اکران خود ایستاده در غبار را در سانسهای ۱۰، ۱۲، ۱۴،۱۶ و سانس ویژه پس از افطار ۲۳ به نمایش خواهد گذاشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :