به گزارش تبریزمن، “فرزاد کاویانی” سرپرست تیم فوتسال دبیری تبریز که در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر نتوانست در حد انتظار ظاهر شود، در خصوص وضعیت فعلی این تیم و نیز برنامه های باشگاه برای فصل آینده به خبرنگار تبریزمن گفت: با توجه به اینکه در فصل گذشته با توجه به شرایط ایجاد شده در تیم موفق به برآورده کردن انتظارات هواداران خود نشدیم و در میانه های جدول جای گرفتیم برنامه های مختلفی را در نظر داریم تا در فصل پیش رو با تمام قوا حضور پیدا کرده و همچون سال های گذشته از نام خود دفاع کنیم.

کاویانی ادامه داد: در حال حاضر و بنا بر شرایط حاکم بر تیم تعدادی از بازیکنان از جمله فرید نمازی، کوهستانی و مومن با فسخ قرارداد از تیم جدا شده و برخی دیگر از بازیکنان محبوب تیم از جمله فرهاد فخیم، بابک اکبری، جعفری، شفیعی و رشید قلی پور قرارداد خود با باشگاه دبیری را تمدید کردند و برای فصل آینده نیز در ترکیب تیم حضور خواهند داشت.

سرپرست تیم فوتسال دبیری همچنین در خصوص جذب بازیکنان جدید برای این تیم افزود: در حال حاضر با سه، چهار بازیکن لیگ برتری در حال مذاکره بوده و هفته آینده پس از قطعی شدن توافق در مذاکرات، وضعیت نهایی آن ها را مشخص خواهیم کرد. همچنین با توجه به سیاست بومی گرایی حاکم در باشگاه دبیری، چندان تمایلی به اضافه کردن بازیکنان جدید به تیم نداشته و مذاکراتی هم صورت نگرفته است.

کاویانی در خصوص کادرفنی تیم فوتسال دبیری در فصل پیش روی رقابت های لیگ برتر گفت: جواد اصغری مقدم همچون فصل گذشته به عنوان مربی – بازیکن در تیم فعالیت خواهد کرد. مجید زارعی به عنوان کمک مربی و حسین وطنی پور نیز به عنوان مربی بدنساز در کادرفنی تیم حضور خواهند داشت.

سرپرست تیم فوتسال دبیری در خاتمه افزود: تمرینات ما از روز شنبه در سالن علوم پزشکی تبریز آغاز خواهد شد تا تیم خود را برای یک فصل پر فراز و نشیب و به امید کسب جایگاهی در خور نام مردم آذربایجان و فوتسال تبریز در رقابت های لیگ برتر آماده کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :