به گزارش تبریزمن، مانور مبارزه با حوادث غیرمترقبه فرماندهی انتظامی کلان شهر تبریز موسوم به رزمایش مقر یدکی شهید محمودی روز گذشته در محوطه استادیوم یادگار برگزار شد.

در این رزمایش یک روزه که جهت آمادگی بیشتر نیروهای امدادی این مجموعه برای کمک رسانی به مردم انجام گرفت کلیه یگان ها و واحدهای مرتبط انتظامی حضور داشتند.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در خصوص این مانور گفت:نیروی انتظامی معمولا سالانه اقدام به برگزاری رزمایش های مختلف جهت آمادگی نیروهای خود می کند تا در موارد وقوع  بلایای طبیعی و حوادث ناگوار در کنار مردم بوده و خدمت رسانی نماید اما امسال این امر به صورت گسترده تر مورد اجرا قرار گرفت تا نیروهای امدادی و ستادی بیش از پیش به نقطه آمادگی کامل دست یابند.

سرهنگ اسماعیل اسماعیل زاده ادامه داد:مانور حوادث غیرمترقبه در محدوده خاصی انجام می گیرد، زیرا ممکن است حوادث غیر پیش بینی شده ای به وقوع بپیوندد و نیاز به امدادرسانی باشد.

سرهنگ محمد علیپور معاون عملیاتی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به اینکه در این رزمایش، فرماندهان پدافند غیرعامل استان های هرمزگان، کردستان، آذربایجان غربی، یزد، قم و گیلان حضور داشتند افزود:در این مانور از تمام نیروهای تشکیلات فرماندهی تبریز استفاده گردید تا در چرخه تداوم خدمات رسانی به مردم و حفظ امنیت روانی ناشی از بروز حوادث غیرمترقبه و نیز کمک به سازمان های امدادی گام برداشته شود.

وی  ادامه داد:نکته قابل توجه در این مانور، آماده به کار کلیه امکانات فنی و سیستمی مجموعه نیروی انتظامی کلان شهر تبریز بود که در جهت استفاده شهروندان از خدمات کمک رسانی و امنیت روانی ناشی از حوادث احتمالی به نمایش گذاشته شد تا آرامش خاطر مردم فراهم گردد.

در خاتمه اضافه می کنم در رزمایش یک روزه مبارزه با حوادث غیرمترقبه که در محوطه شرقی استادیوم یادگار برگزار گردید واحدهایی از مجموعه انتظامی کلان شهر تبریز که با مردم سر و کار دارند از قبیل پلیس آگاهی، اماکن، گذرنامه، مبارزه با مواد مخدر و غیره امکانات، تجهیزات و قدرت حضور در حوادث احتمالی را به نمایش عموم گذاشتند.

رزمایش نیروی انتظامی

رزمایش نیروی انتظامی1

رزمایش نیروی انتظامی2

رزمایش نیروی انتظامی3

رزمایش نیروی انتظامی5

رزمایش نیروی انتظامی6


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :