قاسمی گفت: بعد از باخت در مقابل تیم بوکان، با انگیزه و تلاش زیادی تمرین کردیم تا بتوانیم در بازی این هفته باخت خود را جبران کنیم.

به گزارش تبریزمن، یونس قاسمی بازیکن تیم شهرداری تبریز در گفتگو با تبریزمن، در خصوص باخت در مقابل تیم سردار بوکان بیان کرد: این اولین بازی بود که سردار بوکان انجام داد و به همین جهت نیز با تمام توان و انگیزه بسیار بالایی به تبریز آمده بود. حتی ۵ اتوبوس از هواداران آنها نیز در استادیوم حضور داشته و تیم خود را تشویق می کردند.

وی ادامه داد: آنها توانستند از تک موقعیتی که داشتند استفاده کنند و به گل برسند، در مقابل ما نیز موقعیت های زیادی برای رسیدن به گل داشتیم ولی متأسفانه هیچ یک از آنها وارد دروازه حریف نشد و بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم میهمان به پایان رسید.

قاسمی در خصوص بازی روز سه شنبه با تیم پارس جم اظهار داشت: بعد از باخت در مقابل تیم بوکان، با انگیزه و تلاش زیادی تمرین کردیم تا بتوانیم در بازی این هفته باخت خود را جبران کنیم. البته باید گفت که پارس جم در دو بازی اخیر خود به پیروزی رسیده و سرمربی این تیم آقای پاشازاده می باشد که بازیکنان باتجربه و خوبی در اختیار دارد.

بازیکن شهرداری تبریز افزود: برای صعود به دسته یک مجبوریم در این بازی به پیروزی برسیم چرا که با از دست دادن امتیاز ها از غافله عقب می مانیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :