به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی بعد از انجام بازی دوستانه با صبای قم و پیروزی در این مسابقه، به اردوی تهران پایان داد و با پرواز ۲۳:۱۵ تهران را به مقصد تبریز ترک خواهد کرد.

ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم سرخ پوشان محبوب آذربایجان برای حضور در برنامه تقدیر از بهترین های لیگ که فردا در برج میلاد برگزار خواهد شد تیم را در بازگشت به تبریز همراهی نکرد و در این شهر ماند.

مراسم برترین‌های فوتبال ایران در فصل پیش شنبه سوم مردادماه در سالن همایش‌های برج میلاد تهران و با حضور اهالی فوتبال برگزار می‌شود. در این جشن پیشکسوتان فوتبال، مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، مدیران عامل باشگاه‌ها و روسای هیات‌های فوتبال استان‌ها حضور دارند.

در این مراسم ۱۴ انتخاب برتر فوتبال ایران در فصل گذشته اعلام می‌شود. داور و کمک داور برتر، باشگاه برتر، باشگاه اخلاق‌مدار برتر، بازیکن اخلاق، برترین دروازه‌بان، برترین مدافع، برترین بازیکن میانی، برترین مهاجم، برترین هیات برگزار کننده مسابقات،برترین مربی، برترین گلزن( آقای گل)، پدیده مسابقات و مرد سال فوتبال ایران،  معرفی و انتخاب می‌شود.

در این مراسم همچنین از برترین بازیکن لیگ دسته اول و برترین گلزن این رقابت‌ها در فصل گذشته تقدیر خواهد شد. در بخش بانوان هم بهترین بازیکن و برترین گلزن (خانم گل) تقدیر می‌شود.

این مراسم به صورت زنده از تلویزیون پخش خواهد شد.

همچنین گفته می شود، پرواز سرخ پوشان بدون تأخیر رأس ساعت ۲۳:۱۵ تهران را به مقصد تبریز ترک کرد. کاروان تراکتورسازی رأس ساعت ۰۰:۱۵ به تبریز می رسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :