مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس در دومین همایش برندهای برتر و مجتمع های تجاری، عنوان برترین طراحی و ایجاد نمادهای اقتصادی و شهری را از آن خود کرد.

به گزارش تبریزمن، ایپک پالاس توانست برای دومین سال متوالی تندیس برترین برند مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور را از سوی هیئت انتخاب این همایش به دست بیاورد.

در این همایش که برای دومین بار و توسط ماهنامه تجارت طلایی با حضور مطرح ترین مراکز خرید کشور در هتل المپیک تهران برگزار شد، ایپک پالاس به دلیل مطالعات اولیه بسیار مدون و قوی جهت امکان سنجی و مکان یابی و جذب برندینگ، شایسته دریافت تندیس برتر همایش شد.

هیات انتخاب این همایش متشکل از فعالان، مدرسان، مدیران و دست اندرکاران طراحی و ساخت مراکز تجاری ایران بودند.

شاهرخ کشاورز دبیرکل دومین همایش برندهای برترومجتمع های تجاری و سردبیر مجله تجارت طلایی اظهارداشت: هدف ازبرگزاری این مراسم تقدیروتجلیل ازپیشکسوتان وفعالان این حوزه وفرهنگ‌سازی درخصوص رویکردهای مدرن ونوین صنعت ساخت وبهره‌برداری ازمراکزخریدوالگوبرداری صحیح ازاستانداردهای روزجهان دراین زمینهاست ویافزود: شرکت‌کنندگان دراین بسترفراهم شده درکناریکدیگربه بحث وگفت‌وگودرخصوص بررسی راه‌های موفقیت مراکزخریدونیازهای متقابل برندهاومراکز‌تجاری می‌پردازند.

یادآور می‌شود، در دومین همایش برندهای برتر و مجتمع های تجاری، به مباحثی نظیر برندینگ شهری و
سازه ای، نقش طراحی  ومعماری درموفقیت مراکزخرید،معرفی واستفاده ازخدمات پولی ومالی و
تامیناعتباردرساختمراکزخرید،استراتژیبرندهاجهت حضور دربازار، بررسی چشم انداز،چالشهاوفرصتهای ساخت وبهره برداری ازمراکزخریدایران وجهان وراهکارهای استفاده از زیر ساختهای IT و تکنولوژیکی در ساخت و راه اندازی مراکز خرید پرداخته شد.

همچنین، در این رویداد، بیش از ۴۰۰ کارفرما و مدیر مراکز تجاری از سراسر کشور و ۲۰۰ برند فعال در مراکز تجاری حضور داشتند، که از میان آنها، مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس توانست با نظر هیئت داوران عنوان برترین طراحی و ایجاد نمادهای اقتصادی و شهری را کسب کند.

لازم به ذکر است، مجتمع تجاری تفریحی ایپک پالاس در ۴ طبقه سازه‌ای شامل یک طبقه پارکینگ و دوطبقه تجاری ویک طبقه تفریحی با ۳۸ هزار متر مربع زیر ساختدر دست احداث است؛ پارکینگی با ظرفیت گنجایش بیش از ۵۰۰ خودرو، هایپر مارکت، فودکورت، شهربازی فضای بسته و فضای روباز که شامل(سخره نوردی فضای روباز-دوچرخه سواری کوهستانی- اسکیت اگرسیو- پاتیناژ- سالن بادی و … می باشد)، مرکز خریدی با  ۲۰۰ واحد تجاری و کافی شاپ از جمله امکانات این مجتمع تجاری به شمار می‌رود.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :