ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتسال ایران گفت: باخت به تیم اسپانیا قابل پیش‌بینی بود و نباید از تیم ملی انتظار معجزه داشته یاشیم.

فرهاد فخیم اظهار داشت: بازی اول در تورنمنتی مثل جام جهانی بسیار سخت است، خصوصا اینکه حریف در بازی اول هم اسپانیا مدعی کسب عنوان قهرمانی باشد که از تیم‌های مطرح جهان است.

 وی گفت: به اعتقاد من باخت به تیم اسپانیا چیزی از ارزش‌های تیم ملی ایران کم نمی‌کند، ولی نکته تاریک این بازی باخت با اختلاف بود و‌ نتیجه بازی عادلانه نبود.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز تصریح کرد: اگر عمیق به مسأله ‌آماده‌‌سازی تیم ملی نگاه کرده و این شکست را ریشه‌یابی کنیم مشخص می‌شود ‌تدارکات و امکانات تیم ملی ما در حد جام جهانی نبود، پس نباید انتظار معجزه از تیم ملی داشته باشیم.

 آقای گل لیگ برتر فوتسال کشور در سال ۹۲ گفت: از همان ابتدا نام تیم ملی به عنوان تیم دوم گروه مطرح بوده و تیم ایران توانایی پیروزی برابر تیم‌های آذربایجان و مراکش را دارد و با همت بازیکنان و کادر فنی انشاالله بتوانیم از گروه صعود کنیم.

تیم ملی فوتسال ایران در اولین بازی خود در جام جهانی فوتسال با نتیجه ۵ بر یک مغلوب تیم اسپانیا شد. این تیم در بازی‌های بعدی خود به مصاف تیم‌های آذربایجان و مراکش می‌رود.

فرهاد فخیم سابقه سه دوره حضور در جام جهانی فوتسال را در کارنامه خود دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :