هفته ششم از لیگ برتر مردان، لحظاتی قبل با انجام  ۵ مسابقه به پایان رسید و طی آن تیمهای پالایش نفت آبادان ، دانشگاه آزاد اسلامی تهران  ، پتروشیمی بندر امام ، شیمیدر تهران و شهرداری  گرگان  موفق شدند بر حریفان خود غلبه نمایند.

به گزارش تبریزمن، در تهران و تلار بسکتبال آزادی تیمهای شیمیدر تهران  و شهرداری اراک به قضاوت آقایان  عبدیخانی ، آذرافزا و دوست به مصاف هم رفتند که در پایان شیمیدر با نتیجه ۷۲بر۶۵ به برتری رسید.

همچنین در مشهدو به قضاوت آقایان شهمیرزادی ، سعیدی نیا و مومنی ،   ثامن این شهر میزبان تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران بود که  دانشگاه آزاد اسلامی تهران  موفق شد تیم ثامن مشهد را با نتیجه  ۸۳بر۷۹ شکست دهد.

همچنین تیمهای شهرداری تبریز و همنامش شهرداری گرگان در تبریز و به قضاوت آقایان حاج اسماعیلی ، قنبری و اولیازاده  رو در روی هم قرار گرفتند که شاگردان بهزاد افرادی نیا یعنی تیم شهرداری تبریز  با نتیجه ۶۲بر۵۳ مقابل حریف خود بازی را واگذار نمودند.

در اصفهان هم آینده سازان  میهن این شهر و پترو شیمی بندر امام به قضاوت آقایان نیکخواه ، زارع و عباس زاده مقابل هم صف آرائی  کردند که شاگردان مهران شاهین طبع و تیم پتروشیمی برتری ۷۹بر۵۳ را از آن خود نمودند.

در آخرین بازی هم پالایش نفت آبادان  و نیروی زمینی پدیده هفته قبل  با قضاوت  آقایان جوادی ، خادم حسینی و مرادی مقابل هم به میدان رفتند  که نفتیها برای تداوم مدعی بودن خود در لیگ امسال به برتری ۶۸بر۶۲ رسیدند.نتایج کلی بازیهای هفته ششم به شرح زیر است   :

ثامن مشهد                 ۷۹                      دانشگااه آزاد اسلامی              ۸۳

آینده سازان میهن اصفهان      ۵۳          پتروشیمی بندر امام               ۷۹

شیمیدر تهران               ۷۲                    شهرداری اراک                        ۶۵

شهرداری تبریز              ۵۳                   شهرداری گرگان                       ۶۲

پالایش نفت آبادان          ۶۸                نیروی زمینی تهران                 ۶۲


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :