به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۸:۳۰ و از سری رقابت های هفته دوم مسابقات لیگ برتر در استادیوم یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نهایت در نبمه اول با نتیجه سه بر صفر به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

دو گل ابتدایی تراکتورسازی تقریبا به یک شکل و با دو پاس گل زیبای یان رمزی از روی نقطه کرنر و ضربات سر شجاع خلیل زاده در دقایق ۱۱ و ۳۳ به ثمر رسید. گل سوم تراکتورسازان نیز در دقیقه ۴۲ با حرکت فوق العاده سامان نریمان جهان به ثمر رسید. تکنیک بالا و سرعت فوق العاده نریمان جهان همراه با تمام کنندگی عالی این بازیکن باعث شد تا اختلاف دو تیم به سه گل افزایش یابد.

گسترش فولاد نیز در لحظات ابتدایی بازی چند حرکت خوب انجام دادند که ثمری نداشت و این سرخپوشان بودند که با کنترل بازی، نتیجه ره به نفع خود خاتمه دادند.

از نکات جالب این دیدار اشتباهات گزارشگر بازی در تشخیص تفاوت حمودی و اگوستو به همراه یان رمزی و حمزه یونس بود.

گسترش فولاد: داود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، سیدمحسن حسینی، امید نظامی‌پور، مهدی کیانی، مگنو باتیستا، ایوب کلانتری، داریوش شجاعیان، محمد ابراهیمی و سعید دقیقی
سرمربی: فراز کمالوند

تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، سعید آقایی، شجاع خلیل زاده، کاردوسو، علی حمودی، احمد عبدالله زاده، سزار، یان رمزی، سروش رفیعی، سامان نریمان جهان و حمزه یونس
سرمربی:تونی اولیویرا

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :