به گزارش تبریزمن، حمید استیلی پس از قبول شکست تیم ملوان در مقابل گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه تیمش موقعیت‌های متعدد گل را از دست داد، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: به دلیل بارش باران مجبور بودیم بازی هوایی انجام دهیم. اگر قدر موقعیت‌های‌مان را  می‌دانستیم، این نتیجه رقم نمی‌خورد.

وی ادامه داد: هر سه تعویض ما هجومی بود. اگر یک مقدار شانس داشتیم برنده این بازی بودیم. سه امتیاز سنگینی را از دست دادیم. شرایط جوی اجازه نداد موفق شویم و گلی که خوردیم بعد از آن تیم حریف به لاک دفاعی رفت. دقیقا موقعیت‌هایی به مانند بازی استقلال اهواز داشتیم ولی حیف که هیچ کدام گل نشد.

استیلی با تاکید بر اینکه  بعد از دریافت گل،  تیم حریف به لاک دفاعی  فرو رفت، گفت: در نیمه دوم بازی مستقیم را در دستور کار قرار دادیم و حتی آرش افشین دروازه‌بان حریف را نیز جا گذاشت اما توپ او نیز گل نشد.

وی در مورد ضعف جناح چپ ملوان گفت: با توجه به اینکه افشین بیشتر در فاز حمله است و دفاع چپ ما خوب است و عزیز معبودی هم خوب بازی می‌کند اما چون افشین در حمله بود گاهی اوقات با دو بازیکن حریف تنها می‌شد به مشکل خوردیم. معبودی یکی از بهترین مدافعان چپ ملوان است.

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :