به گزارش تبریزمن، پروپییچ که در تمرین روز گذشته استقلال جدا از سایرین به دویودن دو رزمین پرداخت از ناحیه کشاله ران دچار آسیب دیدگی شده است.

بر اساس این گزارش، این بازیکن امروز برای تعیین میزان آسیب دیدگی اش به کلینیک دکتر نوروزی معاونت ورزشی باشگاه استقلال مراجعه می کند تا ضمن معاینه شدن در صورت لزوم مراحل درمانی اش برای رسیدن به بازی بعدی استقللال را شروع کند.

استقلال در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر باید هفته آینده در تبریز به مصاف تراکتورسازی این شهر برود.

همچنین، با تصمیم کادر فنی تیم فوتبال استقلال، تمرین فردای (سه‌شنبه) آبی‌پوشان تعطیل شد و قرار است تمرینات از روز چهارشنبه پیگیری شود.

تیم استقلال در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال یکشنبه هفته آینده در تبریز به مصاف تراکتورسازی خواهد رفت.

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که قرار بود آبی‌پوشان در دیداری دوستانه به مصاف امیدهایشان بروند اما بارش برف و کشیدن کاور روی زمین چمن باعث شد تا استقلالی‌ها این مسابقه را لغو کنند البته تمرین امروز حاشیه‌هایی داشت که در زیر می‌خوانید:

* علی سامره به همراه بازیکنان تیم امید استقلال در کمپ زنده‌یاد حجازی حاضر شد ولی هنگامی که شرایط زمین چمن را مورد بررسی قرار دادند سامره از بازیکنانش خواست تا کمپ را ترک کنند.

* مهدی رحمتی اولین بازیکنی بود که با لباس شخصی نزد علی سامره و رفت و برخورد گرمی با او داشت. سپس وحید طالب‌لو با مربی امید استقلال به صحبت پرداخت و نفراتی مثل آرش برهانی، حنیف عمران زاده برخورد گرمی داشتند.

*پرویز مظلومی امروز به همراه صالح دین محمدی،‌مجیدی،‌ ترابپور و قربانعلی پور شرایط زمین را بررسی کردند هنگامی که مظلومی علی سامره را دید با خنده خطاب به او گفت: حیف شد نتوانستیم با هم بازی کنیم و چند گل بخوریم و دوباره به شما ببازیم.

* سرمربی تیم استقلال وقتی وارد زمین شد از مسئولان کمپ خواست گوشه‌ای از زمین را آماده تمرین کنند در این لحظه اعضای کادر فنی استقلال به جز مظلومی از بازیکنان خواستند یکدیگر را با برف بزنند که سرمربی استقلال با صدای بلند به بازیکنان گفت کسی حق شوخی با مربیان را ندارد! یکدیگر را با برف بزنید ولی به سمت مربی چیزی پرتاب نکنید.

* هنگامی که تمرین آبی‌پوشان قرار بود آغاز شود فرزاد مجیدی مثل همیشه از خبرنگاران خواست کنار زمین نباشند و محوطه را ترک کنند.

* پروپیچ مهاجم کروات تیم استقلال امروز در کمپ زنده یاد حجازی حاضر شد اما به علت آسیب‌دیدگی تمرین نکرد قرار شد وی برای گرفتن عکس از پای مصدوم خود راهی کلینیک شود.

* علی سامره با وجود اینکه بازی دوستانه تیمش لغو شده بود امروز از کنار زمین تمرین تیم بزرگسالان استقلال را تماشا کرد.

* محور اصلی تمرین امروز تیم استقلال تنها دویدن در گوشه‌ای از زمین بود که بازیکنان آنها را پشت سر گذاشتند. طبق اعلام کادر فنی تیم استقلال تمرین فردای آبیش پوشان تعطیل خواهد بود و آبی‌پوشان مجددا از روز چهارشنبه برنامه های تاکتیکی خود را برای دیدار تراکتور سازی تبریز پیگیری خواهند کرد.

* بازیکنان استقلال در بخشی از تمرین به بازی دستش‌ده پرداختند که با توجه به شرایط جوی و شرایط زمین خیلی مفرح انجام شد.

* دیدار تیم‌های تراکتور سازی و استقلال روز یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برگزار خواهد شد.

پس از لغو دیدار دوستانه استقلال با امیدهایش که قرار بود از ساعت ۱۳ در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شود در پاسخ به این سوال که آیا می توان با این شرایط تمرین کرد گفت: بازی که لغو شد چون نمی شود بازی کرد. چاره ای هم نداریم باید تیم را آماده کنیم و در همین شرایط تمرین می کنیم.

وی افزود: خدا راشکر می کنم که چنین برفی در تهران بارید چون نعمت الهی است.

مسئولان کمپ استقلال در حال تدارک و آماده سازی زمین برای برگزاری یک تمرین سبک در کمپ حجازی هستند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :