بارش برف و لغزندگی جاده‌ها حوادث تلخی را در آذربایجان شرقی پدید آورد که از آن جمله می توان به واژگونی اتوبوس اشاره کرد که باعث مصدومیت ۱۷ نفر شد و همچنین برخورد یک پراید به گاردریل باعث کشته شدن یک نفر و زخمی شدن فردی دیگر شد.

به گزارش تبریزمن، مسئول روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده سرچم- اردبیل ۱۷ نفر مصدوم شد.

حبیب حسینقلی زاده افزود: این سانحه بامداد امروز در جاده سرچم- اردبیل، ۲۰ کیلومتری آغکند رخ داد که با گزارش حادثه به اپراتوری اورژانس ۱۱۵ سه دستگاه آمبولانس پایگاههای اغکند , دادلو و قافلانکوه این مرکز به همراه سه دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر و همچنین اکیپ آتش نشانی به محل سانحه اعزام شدند.

وی ادامه داد: تکنسین های اورژانس ۱۱۵ پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی هشت زن و ۹ مرد مصدوم حادثه را به بیمارستان میانه انتقال دادند.

حسینقلی زاده تاکید کرد: هیجان تماشاگران حوادث گاها منجر به دخالت در امر امدادرسانی می شود که این دخالت شدت صدمات وارده به مصدومان را بالا می برد.

برخورد پراید با گاردریل با ۱ کشته و ۱زخمی

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی از بروز برخورد خودرو پراید با گاردریل در آزاد راه تبریز-زنجان خبر داد, که مصدومیت ۱ تن و فوت یک تن دیگر را بهمراه داشت

حسینقلی زاده گفت:برخورد این  خودرو پراید با گاردریل صبح امروز  چهارشنبه مورخه ۱۳۹۴/۱۱/۰۷در آزاد راه تبریز-زنجان روی داد.

وی ادامه داد: برخورد خودرو پراید با گاردریل در کیلومتر ۱۹۰ آزاد راه تبریز-زنجان ساعت ۷:۱۵ به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان میانه گزارش شد و تکنسینهای پایگاههای ۱۱۵ دادلو یک مصدوم حادثه را با اقدامات درمانی به بیمارستان انتقال دادند.

حسینقلی زاده در ادامه ازمرگ یک تن خبر داد که بعلت شدت حادثه در صحنه روی داده بود.

حسینقلی زاده ادامه داد: واژگونی و عدم کنترل خودرو در صدر حوادث ترافیکی است و بایستی رانندگان در رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی دقت فراوانی داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :