مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز با اشاره به فرا رسیدن سال نو از بازدید و اصلاح برخی تاسیسات و امکانات موجود در پارکهای سطح شهر خبر داد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از  سازمان پارکها و فضای سبز تبریز، مهندس محمدحسین حسن زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به رسیدن بهار و نوروز و به تبع آن میزبانی تبریز از میهمانان و مسافران نوروزی، پارکها و بوستان های سطح تبریز برای استقبال از بهار در حال آماده سازی هستند.

وی ادامه داد: بازدید از سرویس های بهداشتی موجود در پارکها و بازسازی و اصلاح برخی موارد موجود، از جمله اقدامات انجام شده جهت تامین امکانات در بوستان های شهری است.

مهندس حسن زاده همچنین با تاکید بر تعمیرات اساسی و بازدید از آبخوری های موجود در پارکها توسط ناظران، تصریح کرد: پارکها و بوستان ها به عنوان مهمترین تفرجگاه های شهری که در روزهای تعطیل میزبان خیل عظیمی از شهروندان و مسافرین عزیز هستند، با تامین برخی نیازهای اساسی در تلاش جهت میزبانی شایسته طی تعطیلات نوروزی می باشند.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز تبریز همچنین ادامه داد: نظارت بر تاسیسات روشنایی موجود در پارکها از جمله دیگر مواردی است که برای آمادگی پارکها جهت استقبال از بهار، در حال انجام است.

مهندس حسن زاده همچنین از آب نماهای موجود در پارکها به عنوان یکی از اصلی ترین موارد زیبایی بصری و جذب شهروندان نام برده و افزود: به همین منظور جهت استفاده حداکثری از این پتانسیل، وضعیت و نحوه کار این آب نما ها مورد بازدید قرار می گیرد تا در سال جدید جلوه ای متفاوت در بوستان های تبریز را شاهد باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :