انتقال مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به عمان بازتاب زیادی در رسانه‌های مختلف کشورهای عربی داشته و دو روایت متفاوت از انتخاب این کشور مطرح شده است.

به گزارش تبریزمن، روز گذشته سایت الکاس قطر اعلام کرد که مسئولان فدراسیون فوتبال ایران کشور عمان را برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کرده‌اند و تیم‌های ایرانی در این کشور از سعودی‌ها پذیرایی خواهند کرد.

سایت «الاخبار» عربستان این خبر را به نقل از یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران و به شکل دیگری بازتاب داده است. این سایت نوشته است که کنفدراسیون فوتبال آسیا، ایران را مجبور کرده است که عمان را برای بازی نمایندگان خود انتخاب کند.

همچنین سایت «کوره» هم با تیتر «کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات تیم‌های ایرانی با تیم‌های عربستانی را به عمان منتقل کرد»، این خبر را بازتاب داده و اعلام کرده است که به خاطر تعطیلات نوروزی، این تصمیم گیری با تاخیر صورت گرفته است.

سایت «عاجل» عربستان هم از استقبال عمانی‌ها از این اتفاق خبر داده است. این سایت نوشته است که مردم کشور عمان از دوستداران تیم الهلال هستند و با «هشتگ» الهلال در توییتر، حمایت و استقبال از حضور این تیم در عمان را شروع کرده‌اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :