یک مدیرنمایشگاه سبیت * آلمان در تهران گفت: مدیران شرکت های خصوصی، فعالان بازار و مدیران دولتی با حضور خود در نمایشگاه های بین المللی، تصویر مثبتی از ایران به جهانیان ارایه می کنند و زمینه ساز همکاری بیشتر را فراهم می سازند.

به گزارش تبریزمن، خانم « مارتینا لوبن » در نشست خبری سازمان نظام صنفی رایانه تهران برای بررسی نحوه حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه سیبت آلمان و در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا افزود: موقعیت تازه ایران، شرایطی را فراهم ساخته تا شرکت های ایرانی بتوانند توانمندی خود را بروز داده و بر اساس این رفتارها همکاری خود در آینده را برنامه ریزی کنند.

وی اضافه کرد: اکنون مدیران شرکت های خصوصی، فعالان بازار و دولتمردان ایرانی باید برای از بین بردن تصور نادرست گذشته در اذهان جهانیان تلاش کنند و آنان را برای همکاری بیشتر با خود تشویق کنند.

لوبن خاطرنشان کرد: تصمیم های درست امروز تداوم همکاری های آینده را برای ایرانیان رقم خواهد زد.

مدیر امور مشتریان بین الملل نمایشگاه سبیت افزود: دیداری که با فعالان بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران داشته، فعالیت شرکت های بزرگ و توانمند در بخش آی.سی.تی، پژوهشگاه های معتبر و محصول های خوبی که توانایی حضور در بازارهای جهانی داشته باشند را نمایانگر ساخته است.

وی گفت: اکنون ضروری است این توانمندی های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در معرض قضاوت جهانیان قرار گیرد تا فرصت های بیشتری را برای این کشور به دنبال داشته باشد.

لوبن در باره اینکه آیا کشور متبوعش برای حضور شرکت های ایرانی بخش آی.سی.تی در نمایشگاه سیبت امکانات خاصی تدارک خواهد دید، گفت: آلمان هیچ تخفیف و یا امکان خاصی را برای شرکت کنندگان در نظر نمی گیرد و هر کشوری خود باید به حمایت از شرکت هایش بپردازد.

مدیر امور مشتریان بین الملل نمایشگاه سبیت یادآورشد: نمایشگاه سبیت که مختص عرضه کالاهای این بخش است، فرصت مناسبی برای همه فعالان بخش آی.سی.تی را فراهم می سازد تا با حضور در آن، خود را به جهانیان معرفی کنند.

وی خاطرنشان کرد: سه هزار غرفه دار از ۷۰ کشور جهان با یکصد ملیت متفاوت فرصت خوبی در این نمایشگاه برای حضور ایرانیان فراهم آورده است.

لوبن شمار بازدید کنندگان پیش بینی شده از این نمایشگاه را ۲۰۰ هزار نفر ذکر کرد که اغلب از متخصصان ذیربط به حساب می آیند .

به اعتقاد این مدیرنمایشگاهی، حضور متخصصان بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات جهانی در این نمایشگاه می تواند برای شرکت های ایرانی امتیاز مثبتی باشد تا بتوانند تعامل خود را با آنها برقرار سازند.

وی یادآور شد: نمایشگاه امسال اقتصاد دیجیتال را هدف قرار داده، بنابراین با توجه به این موضوع دستاورد شرکت ها به معرض نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه سبیت آلمان سالیانه در ماه مارس ( ۱۱ اسفند تا ۱۲ فروردین ) و در شهر هانوفر این کشور برگزار می شود و شرکت های بین المللی فعال در صنعت آی.سی.تی در آن حاضر می شوند.

سالیانه حدود ۳۰۰۰ شرکت و غرفه گذار بین المللی در این رویداد در بخش های اینترنت ، امنیت شبکه ، تلفن همراه حضور دارند.
* cebit


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :