سرویس ورزشی تبریزمن: تیم تراکتورسازی در اولین دیدار خود در جام باشگاه های آسیا، میزبان الجزیره امارات بود. این بازی با حضور بیش از یکصد هزار هوادار عاشق در استادیوم یادگار امام انجام شد و حواشی خاص و جالبی داشت. پایگاه خبری تبریزمن، در آستانه بازی حساس این تیم در جام باشگاه های آسیا که ۵ اسفند ماه در تبریز برگزار خواهد شد، فلش بکی به ۸ اسفند ۹۱ می زند که در ادامه می خوانید.

پیروزی با ارزش تیم تراکتور سازی ایران مقابل نماینده امارات در رقابتهای فوتبال جام باشگاههای آسیا بازتاب گسترده ای در رسانه های تصویری کشورهای عرب حوزه خلیج فارس داشت.

اغلب کارشناسان شبکه های عربی اذعان کردند که پبش از آغاز این دیدار تصور چنین قدرت نمایی این تیم و حضور بی شمار هواداران متعصب را نداشته اند.

ابوظبی اسپوت در این زمینه گزارش داد: باتوجه حضور تعدادی از بازیکنان سرشناس خارجی در تیم الجزیره تصور بیشتر کارشناسان برد آسان این تیم مقابل نماینده ایران بود اما تیم تراکتور سازی به محض شروع مسابقه با بهره گیری از حضور هواداران بی شمار زمام امور را بازی را در دست گرفت و ضمن به ثمر رساندن ۳ گل اجازه خودنمایی به تیم الجزیره را نداد.

تحلیلگران شبکه الدوری هم قطر در برنامه کارشناسی بعد از بازی باشگفتی از نتیجه ۳ بر یک این دیدار گفتند: تیم تراکتور سازی باوجود بازی سراپا هجومی و برخورداری از تماشاگران متعصب، قدرت جدیدی در رقابتهای جام باشگاههای آسیا در فصل جاری به نمایش می گذارد.

دبی اسپورت نیز از نحوه بازی تیم تراکتور سازی مقابل الجزیره که پس از تیم العین یکی از تیمهای مطرح امارات است به شگفتی آمده بود وگزارش داد که برد این تیم باوجود بازی حماسی بازیکنان وشور وشعف هواداران برای دیگر تیمهای مشکل ساز خواهد شد.

این دیدار از ۹شبکه ورزشی عربی بصورت زنده پخش شد که اکثر این شبکه ها میزگرد کارشناسی داشتند.

تیم تراکتورسازی ایران در دیدار رفت گروه خود در رقابتهای فوتبال جام باشگاههای آسیا توانست با ارایه یک نمایش برتر با نتیجه سه بر یک تیم الجزیره امارات متحده عربی را شکست دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :