سارقانی که در خودرویشان شمشیر و قمه داشتند و برای کشیدن مواد مخدر به خانه دوستشان رفته بودند، دستگیر شدند.

به گزارش تبریزمن،  ۳۱ شهریور سال جاری مأموران انتظامی پایتخت هنگام گشت‌زنی در خیابان ابراهیمی به یک دستگاه خودروی آزرا سفید‌رنگ مشکوک شدند که در مقابل یک آپارتمان پارک شده بود و پس از بررسی اولیه مشخص شد خودروی آزرا مقابل منزل یکی از افراد سابقه‌دار منطقه پارک شده است.

با به دست آمدن این اطلاعات مأموران اقدام به دق‌الباب کردن منزل فرد مذکور کردند که صاحبخانه مدعی شد خودروی آزرا متعلق به یکی از میهمانان وی به نام شهروز است.

پس از این، شهروز صاحب خودروی آزرا از منزل صاحبخانه خارج شد و مأموران خودروی آزرا را بازرسی کردند که در بازرسی از صندوق عقب خودرو موفق به کشف ۱۰ قبضه قمه، شمشیر و چاقو شدند که درون یک ساک ورزشی قرار داشت.

با کشف این سلاحهای سرد، شهروز به همراه دو دوست دیگرش با نامهای بهرام و ساسان دستگیر و برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل شدند.

پیش از ظهر امروز، سه متهم این پرونده که دارای سوابق کیفری متعدد در زمینه فروش مواد مخدر، ضرب و جرح و سرقت هستند به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل شدند.

شهروز متهم سی و هشت ساله این پرونده در اظهاراتش به علی وسیله ایرد موسی؛ بازپرس شعبه پنجم این دادسرا گفت: چهار قبضه از آن قمه‌ها متعلق به من بود و ۹ سابقه کیفری دارم؛ من آن روز در منزل دوستم میهمان بودم و برای کشیدن مواد مخدر شیشه آنجا رفته بودم که دستگیر شدم.

بهرام دیگر متهم این پرونده نیز اظهار داشت که چهار فقره از سلاحهای سرد متعلق به اوست و روز دستگیری برای دریافت طلبش به آنجا رفته و مهمان صاحبخانه بود.

سرانجام متهمان این پرونده به دستور بازپرس در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات بیشتر برای کشف سایر جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :